Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitár az Epiphone Les...

Benman kérdése:

Milyen gitár az Epiphone Les Paul Junior? Jó gitár lenne kezdésnek?

Figyelt kérdés
Gitárt szeretnék vásárolni és az Ephiphone Les Paul Junior gitárt néztem ki.Jó gitár megéri az árát? Epiphone Les Paul Special II gitár jobban megéri vagy esetleg Cort X-1?

2012. dec. 23. 18:03
 1/3 Shawna_Williams válasza:

Nekem les paul special 2-m van nagyon jó.. bár egy picit nehéz a feje de tökéletesen szól ha a hangszedőt kicseréled akkor olyan Gibson hatást lehet vele elérni!!

Életemben nem láttam még a juniort,de az szerintem olyan kis gyerekeknek való! (nem biztos, csak a juniorból gondolom azért!) Cort gitárok is jók az egyik haveromnak X-2-je van az olcsóbb szerintem mint az epiphone,de ne feledd az epiphonet a Gibson gyártja ,de olcsóbb cuccokból! szerintem döntsd el hogy epiphone les paul special II vagy Cort X1!

2013. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a junior gitár azt jelenti hogy 3/4-es ami azt jelenti hogy 3/4 akkora mint egy rendes elektromos gitár! ha nem gyerek vagy akkor ne vedd meg hanem a gitárok rendes változatát! :D
2013. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem gyerek gitár. A belépő szintet jelölte eredetileg a Gibson-nál (Epiphone-nál most is az), de most inkább a Melodymaker a belépő szint.

Gibson Les Paul Junior. Főleg a Punk a zenében kezdték előszeretettel használni nyers hangzása miatt. Például Billie Joe Armstrong a Green Day-ből, vagy John Lennon a the Beatles-ből.

2015. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!