Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Nincsközödhozzá kérdése:

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, 12 éves és szeretnék megtanulni gitározni.Természetesen majd tanítóval.Küldjetek légyszíves pár linket, hogy milyen gitárt vegyek.

2013. dec. 8. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2013. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi, Matthew de már vettem gitárt:)Link: [link] Erdélyben készült.
2013. dec. 9. 18:28
 13/19 anonim ***** válasza:

Matthew, pontosan tudom hogy hogy van, de hogy a "szaknyelvben így különítjük el". az gyalázás!

Ponthogy a hétköznapi nyelvben a laikus, hozzá nem értők különítik így el, hogy "az akusztikus az fémhúros"

És a hozzáértő zenészek meg véletlenül sem írnak ilyet (mint te) De ezen persze nem veszünk össze, értjük így is hogy miről van szó, ez csak szőrszálhasogatás:)

písz!

2013. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdező szerinted jó gitárt vettem? Szerintem ez kezdőknek jó meg nem kínai, hanem erdélyi gitár.
2013. dec. 10. 13:05
 15/19 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen áron teljesen mindegy, hogy kínai vagy erdélyi..:D

mennyiért vetted?


nem rossz gitár, egy ideig elég lesz, tudsz rajta tanulni

2013. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tök 8 hogy kínai vagy nem.. ugyanúgy csinálnak kínában jó hangszert, mint ahogy USÁban szart.


Nekem bőven 100ezres összeg feletti gitárom van, mégis kínában gyártották. minőségi hangszer, nem "olcsó gagyi".

Rá lehet mondani hogy "á ez szar kínai"? Nem, még véletlenül sem.

2013. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

kedves névtelen...

hozzánemértő az max. itt te vagy mert akkor ezek szerint az összes eddigi zenész, hangszermester, vagy boltos tévedett és neked van igazad... kíváncsi lennék honnan szedted ezt a hülyeséget... szerintem már csak képtelen vagy elismerni hogy feleslegesen kötöttél bele olyanba amihez fingod sincs... merthogy ez tény... de ha nekem nem hiszel kérdezz akárki mást (aki szerinted is ért hozzá) majd talán ő is elmondja neked hogy tévedsz

2013. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nyughass már :D mit kötekedtek egymással.. oké, akkor neked van igazad (bár most nem tudom te "melyik oldalt" képviselted)
2013. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves 14:37. Ki írta hogy szar? Csak nekem nem szimpatikusak Kínában gyártottak, mert tonnányi számra gyártanak mindent és és nem annyira bízok bennük.

És jobban megbízok egy régi "hazai" gitárba mint a mocskos kínaiakba.Ez az én vélemény, és légyszíves ne rajtunk vezesd le a dühödet.....

2013. dec. 10. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!