Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Nincsközödhozzá kérdése:

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, 12 éves és szeretnék megtanulni gitározni.Természetesen majd tanítóval.Küldjetek légyszíves pár linket, hogy milyen gitárt vegyek.

2013. dec. 8. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
milyen gitárt szeretnél, és mennyiért?
2013. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudom..Kezdő vagyok és ezért kéne segíteni választani:)
2013. dec. 8. 15:53
 3/19 anonim ***** válasza:

elektromos?

akusztikus?

klasszikus?

basszus?

keret?

van pár lehetőség... szal kicsit több infót...

2013. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jah, Bocsánat elfelejtettem fent említeni.Amúgy klasszikus de az akusztikus és klasszikus szerintem ugyanaz...:)(Boccs az okoskodásért:D)
2013. dec. 8. 20:28
 5/19 anonim ***** válasza:

klasszikus : nylon húros

akusztikus : fémhúros

semmi baj... :D

de még mindig nem mondtad meg mennyit szánnál rá!

2013. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jah, elfelejtettem 0-25 ezerig:D
2013. dec. 8. 20:43
 7/19 anonim ***** válasza:

hááát, egy használt 25ezressel jól járhatsz

gitarshop.hu-n nézz szét. Ennyiért újonnan szemetet kapsz, használtan még kifoghatsz jót, és nem rosszabb a használt hangszer, sőt..:D

2013. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De még arra szeretnélek megkérni, hogy linkelj 1 gitárt vagy többet is légyszives.
2013. dec. 9. 08:18
 9/19 anonim ***** válasza:
matthew.. az akusztikus gitár egy gyújtőfogalom, ami lehet nylon meg fém húros is..
2013. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
az tény hogy mindkettő a tér és a levegő használatával ad hangot és ez az akusztika , de így különítjük el szaknyelven a nylon meg fémhúros gitárokat , nem véletlenül írtam mert ha bemész egy hangszerboltban és kérsz egy akusztikus húrkészletet akkor kapásból fémet kapsz ha meg kérsz egy klasszikus készletet akkor nylont... és ha megfigyeled az összes webshop-on is így vannak elkülönítve a klasszikus és akusztikus gitárok ... legközelebb tájékozódj mielőtt okítasz.. ;)
2013. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!