Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "60-as, "70-es, "80-as évek...

"60-as, "70-es, "80-as évek Rock zenéit szeretitek?

Figyelt kérdés

Scorpions, AC/DC, Twisted Sister, Led Zeppelin, Heavy Metal stb. stb.

Nemet és kort írjatok! :)


2009. nov. 20. 20:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy jobbak :)
2010. márc. 20. 10:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
igen szeretem black sabbath ac dc metallica
2010. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló által említett három együttes szerintem is fantasztikus.

Black Sabbath: sokan őket tartják a heavy metal alapítójának.

AC DC: bennük az az egyedi, hogy a hangzásuk egyszerre rock 'n' rollos és metalos.

Metallica: nagyon komoly szólókat nyomnak a zenéjükben. Gyors számaik nagyon vadak. Ugyanakkor a lassú számaik könnyfakasztóak.

Az AC DC és Metallica számaik nehéz gitáron játszani.

De azért még megemlíteném Alice Coopert is, aki a shock rock királya (még Marilyn Manson is tőle tanult :)).

Jimi Hendrix is egy óriási jelenség.

Slayert is szeretem, akik letették a death metal alapjait.

Azért Marilyn Manson is ideillik, mert ő a 80-as évek végén kezdte el karrierjét. Bár őt 90-es évekbe sorolják, de akkor csak kibontakozott.

2010. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Keresztapa15 ***** válasza:
100%
AC/DC, Kiss, Twisted Sister, nekem ezek a kedvenceim!! :)
2010. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

IMÁDOM, ÉLETEM ÉRTELME! nem tudnél ÉÉLNI nélkülük Guns N Roses, Metallica, KISS, Twisted Sister, Rolling Stones, Billy Idol, Alice Cooper, AC/DC, Aerosmith, Bryan Adams, Cinderella, Velvet Revolver, Scorpions, Queen, Red Hot Chilli Peppers, Meat Loaf, Elvis Presley, Survivor


Magyarból: Ossian, Kalapács, Tankcsapda(tudom ők 90es évek, de nincsenek elkanászodva), Omega, Moby Dick, Pokolgép, Republic, Máté Péter stb..


L/13

2012. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!