Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a rock-ot? Ha...

Szeretitek a rock-ot? Ha igen, milyen előadókat hallgatok szívesen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem de nem a kemény rockot...leginkább magyarokat ill.van néhány külföldi is de azoknak csak néhány száma tetszik...de nem vagyok egy nagy rock fan uyghogy nincskedvenc együttesem
2009. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen szeretem,de még mennyire!PL:Metallica,Nine Inch Nails,Korn,P.O.D.,Limp Bizkit,30 Seconds to Mars,Muse,Placebo,Red Hot Chilli Peppers,U2,Linkin Park
2009. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem a rock-ot, minden mennyiségben! Kíváncsi voltam/vagyok arra, hogy ki hogyan viszonyul a rock-hoz, mert engem sokan megszóltak érte, de nagyon nem érdekel!! XD
2009. jún. 4. 22:43
 4/11 Thurston ***** válasza:
100%
Mint minden műfajban, itt is vannak igényes előadok, akiket kedvelek.
2009. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Én a jrockot szeretem. Hyde, Asagi, Nightmare, Versailles, Dir en Grey, stb. Régen rocker voltam, az senkit nem zavart, most hogy visual kei szerint öltözöm ezért már mindenki úgy érzi be kell szólnia nekem. Nem mintha érdekelne^^
2009. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én csak rockot hallgatok, de abban válogatós vagyok..

Kispál és a Borz, Dalriada, Kárpátia, Evanescence, 30Y, Quimby, Kaukázus

:):)

2009. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 6. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Judas Priest, Ozzy Osbourne , Testament, Quiet Riot,
2009. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Én is szeretem a rockot!! :D

Three days grace, Green day, Tankcsapda, Nirvana, Nickelback, Billy Talent, System of a down, Scars on broadway, egy-két Slipknot szám, Pink, Papa roach...



17/L

2009. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretem nagyon!

Sorolom azokat amiket minden nap hallgatok!


ozzy, manson, ossian, within temptation, kárpátia, marduk, nargaroth, evanescence, depresszió, tankcsapda, deák bill gyula, kalapács, guns'n'roses, akela, ac/dc, kiss...


nos kb. ezek :D

2010. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!