Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metálosok, miért jó hallgatni...

Metálosok, miért jó hallgatni a metál zenéket?

Figyelt kérdés
Azt megértem hogy aki el ordibálja a számot annak jó gőzkiadó, de hallgatni miért jó az érthetetlen ordibálást és mellé azt a rohadt irritáló zenét? Mondjátok meg. kérlek!

2013. okt. 4. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
metal zenébe elvétve ha van olyan amiben csak ordibálnak de te inkább a deathmetal-ra gondolsz, egyébként még én nem értem hogy hogyan lehet csak 1 műfajt kedvelni ...
2013. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
2013. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden metálban ordítanak, én mostanában kifejezetten dallamosakat hallgatok.

Egyébként pedig mindent meghallgatok, ami tetszik.

2013. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Miért jó hallgatni a dubstepet, a rapet vagy akár a popot? :)

Én is szeretem a dallamosakat, meg amikben van "normálisan" éneklős rész is, például a legtöbb Of mice and men szám. De egy idő után az ordibálást is meg lehet érteni, és nagyon jó dalszövegek vannak. A zene pedig nem rohadt irritáló, bandától függően más stílus.

Szóval egyszerű az oka a dolognak, más zenei ízlés.

2013. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

és miért jó ilyen semmilyen nyálas tucatzenét hallgatni?

Egyébként a metálnak is rengeteg fajtája van..én pl. Folkmetál párti vagyok inkább,azoknak van mondanivalójuk,és kimondottan szeretem bennük a szimfónikus elemeket :) szóval nem minden csak az ordibálásból áll ( amúgy azt is imádom)

2013. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező, te is csak a metálról alkotott sztereotípiák hírét öregbíted. Minden műfajban vannak felszínes zeneszámok/előadók, így a metálban is előfordulnak szép számmal "ordítsunk a halálróó' mer' az milyen kúl már" típusú "alkotások". Ezeket egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni, a célközönségük legtöbbször a 12-16 éves korosztály buta "emósabbik" rétege, no meg a lelki beteg emberek.
2013. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én inkább rapp párti vagyok és azért jó hallgatni mert jó a ritmusa, persze van olyan is aminek nem jó.
2013. okt. 5. 10:44
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ez a stílus, ami kifejezi az érzelmeimet és passzol a lelki világomhoz. Amúgy a metal nem csak üvöltés és hőrgés, én azt a fajtáját pl egyáltalán nem hallgatom.
2013. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Tessék ez is mátál zene és szerinted ordibálnak,meg hörögnek benne.

Ossian- A Föld Fekete Doboza

http://www.youtube.com/watch?v=PlklixZCOcE&feature=share&lis..

Tankcsapda-Mennyország tourist

[link]

Sok műfaj van a Rockon/metálon belűl szóval nem kénbe egy kalap alá venni mindent.

2013. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Blackmetalmate666 ***** válasza:
89%
Én Black Metált hallgatok általában, de szeretem a Gore Metált és a Brutal Deat Metált is.Ezek azért jók, mert mélyebb értelme van, amit első hallásra talán nem is vesz észre az ember, főleg a Black Metálnál van ez így.És ezeket a zenei stílusokat általában tényleges zenei tudással veszik fel, nem mint a rappet és amit az előző hozzászóló is mondott "tucatgyártott nyálas zenéket".És hát ugye a Metálnak a gyökerei nagyon régiek és kultúrájuk is van. :D
2013. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!