Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metálosok! Kéne valami jó...

Metálosok! Kéne valami jó Metálzene, tudnátok ajánlani (akármelyik alműfajból)? (lent támpontok is! )

Figyelt kérdés

Rengeteg Metálzenekart hallgatok,rengeteg műfajból,de rámférne egy kis vérfrissítés ezen a téren...a következőket hallgatom a leggyakrabban,kérem,hogy aki ajánl valamit,az előbb OLVASSA EL EZT A LISTÁT:Chthonic,Judas Priest,Akela,Cannibal Corpse,Haemorrhage,Horda,Kataklysm,Bloodbath,Paths of Possession,Ordo Draconis,Jogos Önvédelem,Archívum(néha),Turulvér,Aurora(dán melodikus Death Metál,nem a pank),Disturbed,Dead Infection,Paediatrician(néha) nagyjából ezeket szoktam hallgatni.

Tehát ezek alapján ha mondanátok valamit,azt megköszönném.Még annyi kikötésem lenne,hogy Nu,rap,meg egyéb mainstream műfajból ne mondjatok,azokat nem szeretem(Disturbed kivételt képez).


Köszi előre is!



2012. szept. 3. 21:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg valami grind baromság is jöhet,azokat is szeretem...ha épp nem lesz tőle fejfájásom.
2012. szept. 3. 21:49
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
áá azt hiszem h te vagy az aki nekem a Kataklysm-t ajánlotta.. itt köszi mert nagy kedvenc lett! :) és most már inkább metalt hallgatok. :D
2012. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 chrishu ***** válasza:
2012. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

Harmadik válaszoló-Nemtudom,rengeteg felhasználó van ezen az oldalon,de ha én voltam,akkor szívesen :) (amúgy miből gondolod?)

2012. szept. 6. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
azt hiszem a nu metal-os kérdésemre válaszoltál, és megkérdeztem hogy te mit hallgatsz. ott kaptam pár linket, és ez tetszett a legjobban. :) am meg azért gondolom, mert azt külön írtad h a Disturbed kivételével se nu metalt, se mainstream-t nem hallgatsz. :D úgyhogy sztem te voltál. :)
2012. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,akkor az én voltam.Örülök,hogy megtetszett :)
2012. szept. 7. 14:14
 10/10 anonim válasza:
As I Lay Dying -ot tudnám ajánlani. Nagyon jó számaik vannak :D
2012. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!