Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Katy Perry és Lady Gaga 5 éve...

Katy Perry és Lady Gaga 5 éve 2008-ban lett óriási világsztár. Mit szólsz az 5 évükhez és a szupervilágslágerekkel teli munkásságukról?

Figyelt kérdés
A két énekesnő feje tetejére állított mindent!

2013. szept. 8. 18:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettő semmiextra popzenész, de ha választani kell, én azt mondom, Gaga hitelesebb. Katy Perry -nek ez az idegesítő tenyérbemászó giccses stílusa nálam már egyáltalán nem préselhető bele abba a kategóriába, amit cukinak és egyedi neveznek egyesek; nem tudom, mi abban olyan fantasztikus, hogy egy felnőtt, lassan 30 éves ember rózsaszín cukorkák között fetreng meg gumimaciknak integet, s mindeközben a dalai ezerszer lejáratott témákat, stílusokat, dallamokat dolgoznak fel. Sosem bírtam ezt a nőt, olyan plasztik és gyerekes az egész.
2013. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek. És valahogy szerintem nincs is úgy szem előtt, mint gaga. Az én ismerősi körömben utoljára gimi 1. osztályában (6 éve) hangzott el róla egyetlen szón a lányöltözőben.
2013. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
*szó
2013. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
82%

hát Katy Perry annyira nem.

De Lady Gaga igenis nagy sztár

már együtt említik a nevét David Bowie-val, Michael Jacksonnal, Monroe-val, Madonnával, Grace Jones-al, stb

és valjuk be.. Gaga hangja sokkal jobb mint Madonnáé.

(tapasztalatból mondom)

2013. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22%
Ebben lehet valami, csak én például azok közül, akiket fent felsoroltál... nos közülük is csak egyet tartok igazán jónak (Michael Jacksont).
2013. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom mit értesz mindenen, de én például nem álltam fejre :D
2013. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
A világsztárságról csak annyit, hogy attól hogy nem ismersz valakit még lehet világsztár. Itt van pl. a Muse esete, akik már vagy 10 éve nyugat-európa egyik legfelkapottabb együttese, de Magyarországon kb. 3 éve lettek közismertek amikor is valakik táncoltak a zenéjükre az x-faktorban. Ez mindent elárul a magyar közízlésről.
2013. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
90%

Ez igaz. De a legtöbb zenésznek megvan a hely, ahol nagyon szeretik, máshol meg, ahol kevésbé. A CD-ken is nem véletlenül fordul elő, hogy egyes országokban több dal van rajtuk, máshol kevesebb.


Kérdező, te azért válaszolsz valamit?

2013. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Ajánlom mindenkinek, hogy mielott itelkeztek, tudjatok meg pár dolgot az eloadorol, akit epp biraltok. Katy sztorija nagyvonalakban annyi, hogy kereszteny csaladbol szarmazik, mikor 15 eves volt akkor kapott egy gitart, akkor kezdett dalokat irni. 18 eves koraba kiment LAbe. ahol egy csomo stúdióba elment, de mindig mindenhol megmondták neki hogy neki kell lenni a kovetkezo Avril Lavigne§ nek vagy Madonna-nak, ezert Katy nem is szerzodott le. Aztan 2008ban a Capitol Recordsba felvettek és hat egy elég nagy sztár lett belole... én bazi nagy rajongója vagyok. na és azert azt se kell elfelejteni, hogy Budapestet valasztotta a Firework klipjenek forgatasi helyszinekent :)
2013. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Na így tíz év elteltével azokat az "őskövületeket" még mindenki ismeri, az említett két csajszi pedig sehol nincs. Perry eléldegél valahol, Gaga turnézik még de már ő is leszállóágban van.
2023. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!