Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Katy Perry és Lady Gaga 5 éve...

Katy Perry és Lady Gaga 5 éve 2008-ban lett óriási világsztár. Mit szólsz az 5 évükhez és a szupervilágslágerekkel teli munkásságukról?

Figyelt kérdés
A két énekesnő feje tetejére állított mindent!

2013. szept. 8. 18:22
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
évükhöz, munkásságukhoz
2013. szept. 8. 18:26
 2/30 anonim ***** válasza:
24%

Hűt nagyon túlzol a világsztársággal kapcsolatban..

Katy Perryről azt se tudom kicsoda-micsoda.. Lady Gagáról hallottam már, aki híresebb az extravagáns ruháiról, és hajáról és a feltűnési viszketettségéről mint a dalairól.

Celebek messze nem világsztárok..

Tudok ki világsztár?

Madonna, Annie Lennox, Tina Turner, ABBA, Beatles, Rolling Stones, Elvis, Michalel Jackson.... Na ők világsztárok..

2013. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

te nagyon le vagy maradva, ezek amiket felsoroltál az őskövületek, a múlt sztárjai!

ma Katy Perry és Lady Gaga a legnagyobb világsztár az énekesnők közül.

2013. szept. 8. 18:34
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Őskövületek számait hallgatja mindenki ma is , sőt a legtöbben ezeknek az őskövületeknek a számait dolgozzák fel.. Nagyon gyerek vagy még ha azt hiszed ezek a celebek sztárok... Ezek 10 év múlva sehol nem lesznek, de az őskövületek igen..
2013. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%
Ki t*k*m az a Ktay Perry???????????
2013. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
LG és KP nem celebek, hanem sztárok! s nem egylágeresek, már 5 éve a csúcson vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 8. 18:43
 7/30 A kérdező kommentje:

Katy Perry (Santa Barbara, Kalifornia, 1984. október 25. –) amerikai énekesnő, olyan ismert dalok előadója, mint az I Kissed a Girl, a Hot N Cold, a Thinking of you vagy a California Gurls.


A 2007-es UR So Gay című szám digitális megjelenésekor a kritikusok, a média és a sajtó felfigyelt a szókimondó dalszövegíróra. Leghíresebb albuma a One of The Boys, melynek stílusa pop-rock.


[link]

2013. szept. 8. 18:49
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
elég szar szám...:) így nem csoda hogy fogalmam sem volt kicsoda ő..
2013. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
de nem is számot, hanem fotót linkeltem be! te még nem láttál Katy klipet!!!
2013. szept. 8. 19:01
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
ennyire ne nézzél már hülyének.. Beírtam a csaj nevét és meghallgattam az egyik számát.. Igaz csak félig, mert bőven elég volt.. Egy rakás kaki a csaj... Olyan mint Justin bieber.. Valaki nyomja, és a sok botfülű odavan érte.. Pár év és feledésbe merül...
2013. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!