Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Katy Perry és Lady Gaga 5 éve...

Katy Perry és Lady Gaga 5 éve 2008-ban lett óriási világsztár. Mit szólsz az 5 évükhez és a szupervilágslágerekkel teli munkásságukról?

Figyelt kérdés
A két énekesnő feje tetejére állított mindent!

2013. szept. 8. 18:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű divatzenészek. Nincs bennük semmi olyan plusz amitől többek lennének bármelyik énekesnél. Nem azt mondom hogy rosszak de csak egyszerű tucatzenét csinálnak.
2013. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Amúgy katy perry nevét be sem kell már írni, hogy KP klipet láss!

Most látom a youtube a Roart, KP új klipjét egyből tálalja!!! ha rálépsz a youtube alaplapjára!

2013. szept. 8. 19:11
 13/30 anonim ***** válasza:
24%
Nálam nem állítottak feje tetejére semmit. Csak két újabb celeb, akik olyanok, mint egy média által felfújt lufi. Csak tudod a lufik egyszer mind kidurrannak...
2013. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

tévedtek! a lufik nem durrantak ki! mondom 5 éve toppon vannak! majd kidurrana lufi vagy 30 év múlva nekik is, amire annyira megvénülnek, mint madonna!

madonnának legalább 10 éve nincs értékelhető zenéje, mert elavult, hiteltelen!

2013. szept. 8. 19:17
 15/30 anonim ***** válasza:
24%

Inkább te tévedsz. 5 év egyáltalán nem sok ilyen viszonylatban. Nézd meg hogy Bon Jovi, a Metallica, az ACDC stb... mióta vannak a csúcson. Hát nem 5 éve az tuti...

Meg a másik az, hogy a zene nem olyan mint mondjuk a kenyér. Nem jár le a szavatossága. Inkább olyan mint egy jó bor. Minden évvel egyre jobban beér.

És a "régi" számokat is még mindig rengetegen hallgatják, mert tetszik az embereknek mondjuk...

2013. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
5%

Utolsó, imádlak, amiért felhoztad példának a Bon Jovit! :D Amúgy azt én sem gondolom, hogy 5 év sok lenne a zeneiparban, de mondjuk több, mint amennyit egyes sztárok megélnek, pl. a Tokio Hotel.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

én azt gondolom, hogy Lady Gagára esetléeg lehet mondani, hogy a feje tetejére állított mindent, de Katy Perryre szerintem nem. Ő semmit nem állított a feje tetejére, legalábbis én nem tudok róla, pedig ismerem. Lady Gaga valóban eredeti, és elég okos, ha ő maga találja ki a ruháit, megjelenését, stb., mert ezzel valóban sztár. Katy Perrynek szerintem elég halvány a hangja, Lady Gaga hangjával pedig semmi bajom, de azt sem tartom különlegesnek, de legalább erős.


Ami érdekes, hogy Lady Gaga arcát nem is ismerem meg, csak ha ilyen sminkben meg ilyenekben látom. A lényeg, hogy róla el tudom képzelni, hogy híres maradjon, de Katyről vagy nem, vagy ha az is lesz, ő nem érdemli meg,

2013. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Katy Perrynek pedig elég egyedi, szexi hangja van! Szerintem még Gaga hangjánál is érdekesebb!


A véleményem, hogy ez a két sztár nem fog eltűnni egyhamar, mert slágert slágerre halmoznak a mai napig!

És igenis világsztárok, mert minden kontinenesen ismertek és imádottak! Egy országban nem ismeri őket senki, az pedig Észak-Korea, de oda más sztárt sem engednek be. Tehát világsztárok!

2013. szept. 9. 11:21
 18/30 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy az eszkimók sem ismerik őket. :P


Amúgy rendben van, hogy ez a véleményed, illetve ezek a tények, de a véleményünket kérdeztük, elmondtuk, én pl. azt, hogy Katy Perry hangja nem tetszik, és őt nem tartom nagyon egyedinek, és hogy Gaga sem a lenyűgöző hangjával hódít. De úgy ellenkezel, mintha nem Te kérdezted volna.

2013. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
81%
Katy Perry szerintem nem annyira jó, de neki is vannak jó számai. Gagának sok jó száma van.
2013. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
lady gagát még nagyon szerettem régen de most szerintem nagyon kifutott
2013. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!