Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Nektek sem tetszik...

Vad-Ász kérdése:

Rockerek! Nektek sem tetszik az amikor ezek a DJfiszemf@xomok megfognak egy iszonyat jó rock vagy metal számot és átformálják_?

Figyelt kérdés

hállottam már olat ahol a Nirvana egyik dala volt a mosogépzúgás alatt,,vagy az AC DC egyik számát a szóló után már tucitucis szarral folytatják,és még sorolhatnám.

ezeknél nincsen olyan hogy szerzői jog?amely előirja hogy bizonyos összeget ha kifizetnek és eengedélyt kérnek,akkor használhatják fel?



2013. aug. 12. 22:02
1 2 3 4 5
 41/43 Userr666 ***** válasza:
64%
Fingottam és abban több munka volt mint az ilyen DJ zenékben.Miért kell egy jó zenét elrontani?
2013. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
85%

Nekem tavaly a suliba nyomták azt a Nirvana feldolgozást...

K*vára gáz volt!

2013. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
100%

Nem ertem a problemat embrek.... mit kell ezen vitatkozni?! ami nem tetszik nem halgatom es ennyi a megoldas, Mind a ket helyen dolgozom, elo zenet hangositok es Discozom is...

csak azt tudom mondani, hogy egy remix utan meg ugyan ugy meg marad az eredeti zen mint ahogy ki adta a banda/ enekes barki, es keszult egy remix is, es mindenki halgathatja ami neki szimpatikus.

Aki ugy erzi hogy jogtalanul keszitenek remixeket a producerek ajanlom figyelmebe a " Kozos jogdij kezeles" Fogalmat... remelem sikerult megtartanom az elfogulatlansagom..Szep napot

2014. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!