Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Nektek sem tetszik...

Vad-Ász kérdése:

Rockerek! Nektek sem tetszik az amikor ezek a DJfiszemf@xomok megfognak egy iszonyat jó rock vagy metal számot és átformálják_?

Figyelt kérdés

hállottam már olat ahol a Nirvana egyik dala volt a mosogépzúgás alatt,,vagy az AC DC egyik számát a szóló után már tucitucis szarral folytatják,és még sorolhatnám.

ezeknél nincsen olyan hogy szerzői jog?amely előirja hogy bizonyos összeget ha kifizetnek és eengedélyt kérnek,akkor használhatják fel?



2013. aug. 12. 22:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%

imádom a rockot,igaz hogy más zenét is meghallgatok de az ilyenektől farkam nő és fejbe lő,nem kéne elba szni a jó zenét(bár amennyi divatrocker rohangál az utcán nem hiszem hogy sok olyan előadó lesz akinek nem piszkálnak bele a számaiba)

amúgy de van szerző jog,szerintem a legtöbb ilyen esetben el sem jut hozzájuk a dolog

2013. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
mert ugy tudom engedely kell kerni a hasznalatert , mert rab@xik az aki hasznalja engedely nelkul.
2013. aug. 12. 23:05
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Fúúú kiakadok. Először Debrecenben a Lovardában hallottam meg, azt hittem valaki kért Nirvanat és valami csoda folytán be is tették, elkezdtem örülni, mint majom a farkának, mert az az én stílusom... Hát hangosan kitört belőlem egy felhördülés, mikor meghallottam mit műveltek. Szégyen. Forgott a sírjában szegény Kurt Cobain... Az egy dolog, hogy járok szórakozni, de ők ne szórakozzanak már ilyenekkel... Vááá
2013. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%
Én alapból nem bírom az ilyesmit. Úgy értem, nem szeretem az átdolgozásokat, csak kivételes esetben, azt sem szeretem, mikor egy régi slágert felhasználnak egy újban (pl. van ilyen Pussycat Dolls vagy mi dal). Hál' Istennek nem jut most eszembe olyan, ahol rockot átdolgoztak tüc-tüccé, de azt hiszem, engem is zavarna. Visszafelé is érdekes modnjuk a dolog. A Manic Street preachers feldolgozta rihannától az Umbrellát, és azt szeretem (az eredetit nem), de például a Szigeten a Subscribe (ha jól emlékszem) előadott egy Lady gaga-feldolgozást, és szerintem nevetséges volt. nem jól nevetséges, nem humoros, hanem röhejes.
2013. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Én azon akadtam ki, amikor Győzike a Most múlik pontosan-t és Egyszer véget ér-t énekelte lakodalmas tuc-tuc alapra vigyorgó képpel. Utálom, amikor valaki azt sem tudja, miről szól az adott dal, csak átveszi, mert sokan szeretik.
2013. aug. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
Shakira megpróbálkozott a Nothing else Mattersel. Mikor láttam csak tátottam a szám és azt gondoltam, ez rettenetes, ezt nem kellene. Pedig nincs bajom Shakirával, de ezért haragudtam rá.
2013. aug. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
Múltkor a vidámparkban hallottam az Eye Of The Tiger-t eltuctuccolva..... Borzalmas volt. Bár egész álló nap csak tuc tuc ment az egész parkban, úgyhogy már ez is kis felüdülést jelentett. De akkor sem kéne elb@aszni.
2013. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
81%
Utálom a tuctucot. Leszámítva a kezdését pár Kovenant és Turmion Katilot számnak.
2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

ITT AZ EGYIK FÖRMEDVÉNY...

http://www.youtube.com/watch?v=G8jx5ikd9W4

2013. aug. 13. 13:08
 10/43 A kérdező kommentje:

ITT MEG A MÁSIK

---de még az együttes nevét is lelopták,mintha a nirvana dala lenne,mikor valaki unalmában elszarta a dalt---

alig lehet felismerni meik szám szól a nirvanatól :(

http://www.youtube.com/watch?v=exWqfww25u8

Nirvana dalt akartam hallgani és ezt adta ki...:(

2013. aug. 13. 13:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!