Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Nektek sem tetszik...

Vad-Ász kérdése:

Rockerek! Nektek sem tetszik az amikor ezek a DJfiszemf@xomok megfognak egy iszonyat jó rock vagy metal számot és átformálják_?

Figyelt kérdés

hállottam már olat ahol a Nirvana egyik dala volt a mosogépzúgás alatt,,vagy az AC DC egyik számát a szóló után már tucitucis szarral folytatják,és még sorolhatnám.

ezeknél nincsen olyan hogy szerzői jog?amely előirja hogy bizonyos összeget ha kifizetnek és eengedélyt kérnek,akkor használhatják fel?



2013. aug. 12. 22:02
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Disney verziós zenéket ertettem hog poen.

de azt hozz'teszem,,ha metalra vagy rockosra is megcsinaljak a divatzen;ket azok jok is lehetnek.

kiirtam a kerdesnel,nem szeretem ha a rockot dolgozzak at

de azert nem csk azt hallgatok,metalt is XD

viccet felreteve,mas stilusokbol is hallgatok mint pl.. Ska(a gorogok eurovisios dala) akkor 1-2 deadcore XD*(ez is poen) meg igaz ami igaz.

Nem szeretem a mostani divatzenet,foleg ha atdolgoznak rock szamokat,egyszer egesz nep hallgattam a tuc tuc-zenet(...)es a nap vegere mar nem is figyeltem a zenere,de azt megjegyzem hogy azert hallgaok rockot,mert:

-rendes szövege van

--van értelme(ezt ugy értem értelmeset mondanak benne és vannak verszakok)

---sokkal több érzelmet mond el egy dalban mint bármi más zene(pl.:szerelem,megcsalás,,legtöbbször erről szólnnak vagy éppen arról hogy mien király az élet)

-Csak ennyit akartam hozzáfűzni az utolsó hozzászólonak

2013. aug. 14. 21:24
 22/43 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó!

Senki sem mondta hogy csak a rock és metál zene a jó, a többi rossz lenne. Mi ezt szeretjük, és "sértésnek" érezzük ha a mi nagyjaink számait úgy dolgozzák fel, hogy csak tuctuc lesz belőle. Egyébként mindenkinek joga van véleményt mondani, nem mindegy neked hogy ki mit gondol melyik zene műfajról?

2013. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 Userr666 ***** válasza:
67%
Várj bocsi elírtam nem activias reklám hanem vanishes XD
2013. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
31%

#22:


Szerintem ne általánosíts úgy, hogy "mi". Lehet téged zavar, és én mondtam is, hogy megértem.

De minek kell ennek hangot adni? "Sértés"? Komolyan? Ennyire zavar? Körülbelül 4 perc, meg egy kicsi, amit valószínűleg meg sem hallgatsz soha a büdös életben, és ez annyira zavar, hogy csináltak belőle egy tuc-tuc-ot, hogy neked hangott kell adnod az utálatodnak?


Mindenkinek joga van véleményt mondani, jogos. Viszont azt nyugodtan megkérdezhetnéd magadtól is, hogy igazából nem rohadtul mindegy neked, hogy mit csinálnak egy zenével?

Az AC/DC örül neki, hogy ennyire népszerű a zenéje, és összeteszi az összes bandatag a két kezét, hogy ezaz, csináltunk egy olyat zenét, amit évtized/évtizedek múltán is annyira szeretnek, hogy újragondolják, és szélesebb körökhöz jut el.


Te zenészként nem örülnél neki, ha egy DJ remixelné a zenéd? Szerintem inkább büszkeséggel töltene el.

2013. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Kösz a lepontozást! Amúgy én se csak rockot hallgatok, nem vagyok rocker, de egy halott ember jó zenéjét tiszteljék meg már annyival, hogy nem csinálnak belőle egynyári partymixet... Szeretem az elektronikus zenét, szóval pont mellélőttél, amikor azt írtad, hogy mi csak a rockot szeretjük, és a te zenéd csörömpölés (senki nem mondott ilyet). Te idejöttél, és általánosítottál egy g..i nagyot.


Attól még mert egy halott ember szerzői jogait eladták (és itt Kurt Cobainre gondolok) szerintem NEM korrekt. Akármelyik nagynevesmilliomos dj is csinálta meg.


Amúgy meg nem lehet szabadon véleményt nyilvánítani? Nem tetszik oszt kész. Mi több undorítónak tartom, hogy a party arcok húzzák le a rockot sokszor, de azért milyen jót csűrdöngölőznek már átdolgozott rockra. Ja így már jó nekik? Arra táncolnak amire akarnak, de erre miért kell?


Én elválasztom a party zenét (amire én is bulizok) és a rockot. Nem vagyok hajrázós, pogózós rocker, akinek minden amit más hallgat hugy, de te idejössz és pampogsz, a szánkba adod a szavakat, amiket ki se akart mondani senki? (jelen esetbe az ujjaink alá)


Mindegy. A lényeg, hogy ne kötekedj. Nekünk nem tetszik, senki se kritizálta a bulizenét.

2013. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

" "rokkervagyok, a többi zene sz--r!" véleményeddel. " --> senki nem mondott ilyet, vagy ha igen, én biztos nem. én pont az voltam, aki azt mondta, hogy általában utálja a feldolgozásokat. a szigeten a subscribe énekelt lady gaga dalt, és igen, az is szar volt, hiába csináltak belőle rockot.

amúgy rocker vagyok, de nem gondolom, h más zene ne lenne jó. a minőségi pop zenét kedvelem, és minden stílusban lehet jót alkotni. de ezek az átdolgozások kiakasztóak.


mondd, felmerült benned, hogy esetleg kulturáltan fejezd ki a nemtetszésedet?!


Más téma:


TWISTED SISTER a reklámban? ez nem tűnt fel,d e meg kell hallgatnom.

2013. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és és azt si utálom, ha rockot rockra dolgoznak át. bocs.
2013. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
52%

#25:


Kérlek, ha valamivel nem értek egyet, akkor hagy fejezzem már ki nemtetszésemet, jelen esetben lepontozással, bár ez vica versa.


Amúgy olvass vissza, pl.:

Kérdező:

"a Nirvana egyik dala volt a mosogépzúgás alatt,,vagy az AC DC egyik számát a szóló után már tucitucis szarral folytatják,és még sorolhatnám"

4# "Hál' Istennek nem jut most eszembe olyan, ahol rockot átdolgoztak tüc-tüccé, de azt hiszem, engem is zavarna."

7# "Utálom a tuctucot."

"A rock meg metál maradjon meg rocknak meg metálnak" több kommentelőtől is.


Nos ezek után azt a következetetést vontam le, hogy itt mindenki utálja a tuc-tuc-ot. Lehet hibásan. Sőt, biztosan hibásan, te vagy az ellenpélda.

Már elmondtam a véleményem, de arra senki nem képes értelmes választ adni, csak jön a sírás, meg a qq, hogy mit képzelek én, hogy megvédem őket!

"Amúgy meg nem lehet szabadon véleményt nyilvánítani?" - De, lehet, pont ezt írtam.


A DJ tehet róla, hogy létezik Courtney Love?

Viszont az nem korrekt, hogy tisztelgése jeléül eljuttatja a zenét olyan emberekhez, akik általában nem hallgatnak ilyet, és megszerettethetik vele ezt a stílust? Ez olyan nagy probléma? Ennyire irritál? Nem kell hallgatni, senki nem kötelezett, de nehogy már le legyen b---szva azért, mert órákat, napokat dolgozzon azért, hogy szélesebb körökbe eljusson akár a Nirvana, vagy akármelyik zene. Meggyalázás? Nem hinném...


Ha butaságot beszélsz, ofkorz, kötekedem.


#25:


Tisztelet a kivételnek. De a kérdezőnek szólt a mondat, ő konkrétan írt ilyet. Akinek nem inge, nem veszi magára.


Szerintem kultúráltan írok, próbálok helyesen írni, meg normálisan összeszedni a mondandómat. Az, hogy egy-két csúnyább szó belekerül az írományomba, csak nyomatékosítás.

2013. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 Userr666 ***** válasza:
100%
A nagyobb adókon biztos adják azt a reklámot.Ha jól emlékszem egy nő bemutat valami folttisztítót és felmegy egy olyan honlapra ahol a folttisztítót használók regisztráltak be.Nem biztos hogy így van még csak egyszer láttam.De a honlap biztos benne van.
2013. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Azt itod hogy eljuttatjak ezt a stilust minden emberhez....ez neem teljesen igaz...mert mikor kikerul a DJ keze alol egy atdolgozas,,akkor az mar nem nevezheto rocknak es metalnak,az csak tuc-tuc
2013. aug. 15. 12:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!