Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Techno vagy metál?

Techno vagy metál?

Figyelt kérdés
melyiket tartod jobbnak és miért?

2013. jún. 16. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Metal, mert ahhoz hangszeres tudás is kell. Úgy értem igazi...
2013. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Metál. De fölösleges ez az összehasonlítás, mert a kettő teljesen más és igazából csak az tud ilyen "melyik a jobb" jellegű válaszokra hasznos választ adni, aki mindkettőt hallgatja. És ilyenből elég kevés van, mert a kettő nagyon különböző. Egész mást képviselnek.


De hogy leírjam a véleményemet is -és ezen most nem kell megsértődni- a Metált tartom a jobbnak. Mégpedig azért, mert míg ez sokkal több ,mint zene, a techno és hasonló zenék még a zene szintet sem érik el a szememben(vagyis hát a fülemben :)). A Metál viszont egy életérzés. És azért több munka van benne, igényel némi zenei tehetséget is.


Még írtam volna, de szerintem fölösleges. Aki Metált hallgat, úgyis tudja, miről beszélek, aki meg technot az valószínűleg nem. :) De Te kérdeztél, én pedig leírtam a saját, SZUBJEKTÍV véleményem, nem kell megsértődnie ezen senkinek.


Remélem hasznos volt a válaszom!

2013. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Metál!


Mert egyszerűen nem bírom a "diszkó zenét" (Nem tudom mitől különböző a techno meg a house stb :D nekem mind csak diszkó zene.)

2013. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Metál. Egyszerűen azért mert a legtöbb zene ami tetszik (99%) rock / metál nincs különösebb oka, ez jön be :)
2013. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Egyiket se szeretem.
2013. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Egyiket se szeretem de a metált legalább zenének lehet nevezni. A technonál még a kukásautó zaja is élvezhetőbb. +1 METÁL
2013. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

~ eazy ~


Te amúgy a rapet szereted, nem? A többi kérdésnél legalábbis úgy látom. Nos, ha egy rapper is a Metálra szavaz, akkor szerintem jól mutatja, hogy melyik a "jobb". :)

2013. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Igen a rappet szeretem:D De a metált elismerem zenének, a technot viszont sehogyse tudom annak nevezni. Az csak egy rakás fos...
2013. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
metal
2013. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
METÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL!!!!!!
2013. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!