Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igazuk van azoknak akik azt...

Igazuk van azoknak akik azt mondják hogy Justin Bieber rocker?

Figyelt kérdés
Én nem tudom ezért kérdezem. Szerintem iízlések és pofonok bár szerintem is rocker justin bieber.

2013. ápr. 17. 18:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én ugyan ebben nem értek egyet vele, de itt egy számomra hiteles ember véleménye a kérdésről:


[link]


Az persze más kérdés, hogy a linkelt magazin mennyire hiteles...

2013. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mike Portnoy ujja hegyében több rockerség van mint ebben a sztárolt mocskos b*ziban valaha is lesz!!!
2013. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDDDDDDDDd Lillácskah, cukikah kis teremtmény lehetsz, hogy rágjam a husod
2013. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A fent említett gyerek nem rocker hanem egy félresikerült b*zi!!!

Rocker az Accept, Judas Priest, Black Sabbath, Scorpions, Sinner, Ted Nugent és amiket előttem mondtak...

2014. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező csak hülyének tetteti magát, közben meg röhög a felháborodott kommenteken :D


Ha komolyan gondolta, akkor még a büdös életben nem látott rockereket és nem hallgatott igazi rockzenét.

Nem Bíbör nem rocker, soha nem is volt és soha nem is lesz...

2014. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja, írta is, hogy játsza a hülyét...
2014. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!