Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igazuk van azoknak akik azt...

Igazuk van azoknak akik azt mondják hogy Justin Bieber rocker?

Figyelt kérdés
Én nem tudom ezért kérdezem. Szerintem iízlések és pofonok bár szerintem is rocker justin bieber.

2013. ápr. 17. 18:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
basszus,ne csináld már,van itt néhány tinip.csa aki tényleg elhiszi,h.justin rocker.az meg nem lesz jó.senkinek.
2013. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Luciferke666 válasza:
Én sírok a röhögéstől XD Azt azért megnézzem hogy, te tanulás nélkül leérettségizel, láttál te már érettségi feladatlapot? Majd felvesznek egy irodába ahol gépelgethetek hát ez röhej én itt leestem a székről, hát egy elbaszott érettségivel és ECDL vizsga nélkül nem hiszem, főleg Magyarországon nem fogsz tudni elhelyezkedni (nem azt jelenti hogy, nem csak éppen rohadt nehezen fogsz állást találni) külföldön meg hát, ahoz kéne nyelvet tanulni. Már nem azért, de 12 éves létedre nem ilyen dolgokban kéne gondolkodnod, nem egyetemben hanem, először gimiben vagy szakközépben, majd ezek után munka keresési lehetőségekben. Nem itt kéne lógnod, hanem a tankönyv felett görnyedni, mert más dolgod nincs, mint hogy tanulj, mert valószínűleg még nem dolgozol és otthon sem dolgoztatnak halálra, bár nem másnak, hanem magadnak tanulsz. De ha ezt így lazán veszed nagyon sok gondod lesz a jövőben.
2013. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

persze , de biztos jobban tudod.

"leestél a székről ?" nem szarom le ?

Oktasd anyádat , de ne engem.

2013. ápr. 18. 15:31
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
most ez komoly? nincs jobb dolgod mint ilyen baromságokat kiirni? xD de sz.réletű lehetsz :/
2013. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
KAMU B*SSZAMEG.
2013. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. nem a kérdezőt védem vagy ilyesmi,de úgylátom Lucifer kissé félreértette a dolgot. Bármilyen hihetetlen,a kérdező nem 12éves,hanem 12.-es.
2013. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest annyi esze van mint egy 9 éves kisp*csának!
2013. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
XDXDDDD Justin Biebernél még Mozart is rockosabb xdxd ez de tetszett
2013. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

agyilag zokni kérdés

1.komment XD

2013. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb hülyeséget még nem hallottam.

Még hogy rocker? Én még énekesnek sem nevezném ezt a média által toborozott búzát!

2013. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!