Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire figyeljek gitárvásárlásnál?

Mire figyeljek gitárvásárlásnál?

Figyelt kérdés

Igazából sosem gitároztam, de nagyon megtetszett és most szeretnék venni egy Cort AD810 NS-t.

Tudtok mondani pár dolgot, hogy mire figyeljek vásárlásnál?

Lehet Miskolcon személyesen veszem meg egy hangszerboltban.

Vagy érdemesebb itt megrendelni: [link]


Mire készüljek fel ha már meglesz?

Jár valamilyen plusz anyagi költséggel?



2013. ápr. 13. 10:52
 1/3 Emberek ***** válasza:

nekem egy ilyen gitárom van elektroakusztikus kiszerelésben. én elsőre beleszerettem, mikor megláttam. úgy gondolom érdemes bemenni egy hangszerboltba, és ott megnézni azt a kinézett gitárt, meg ki is próbálni, és úgy dönteni. azt neked kell érezni, hogy melyik az amelyiken szívesen játszanál.


egyébként nem akarom szidni a hangszerdiszkontot, de én ott voltam Győrben személyesen, és elég fura volt az eladó. de ez az én személyes véleményem. a döntés rajtad áll :)

2013. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából fejleszteni szeretném a képességeimet.

Egyáltalán nem értek a gitárokhoz, csak erről olvastam, hogy kezdőként tökéletes.

Mennyire lehet megbízni egy ilyen netes vásárlásnál egy cégben?

Nincs valami huncutság ilyenkor? Pl. egy alig használtat raknak a csomagba?

2013. ápr. 13. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is miskolci vagyok.Miskolcon a Hangszer Miskolcot meg az Olasz és Társa-t érdemes megnézned hátha van,de neten olcsóbb.

A hangszerdiszkontrol nekem kizárólag pozitív tapasztalatom van,25000 felett ingyenes szállítás,gyors és házhoz megy valamint az áru is tökéletes.

Ajánlom.

2013. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!