Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Holnap megyek elektromos...

Holnap megyek elektromos gitárt venni. Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

életemben nem fogtam még elektromost a kezemben. Tehát gondolom az illesztéseket végig kéne nézni, a fogólapon repedések után kutatni ... hol nézzem még meg? hol lehetnek még kisebb hibák a gitáron?

köszi


2011. dec. 18. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hangszerboltba mész, akkor karcoktól, sérülésektől nem kell félned. Arra figyelj oda, hogy kényelmes legyen. Én internetről rendeltem, egy Cort G200-asom van, nagyon jó kezdőgitár. Szívből ajánlom. a G110-es modell is jó, és az valamivel olcsóbb is.
2011. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, de vagy egy cortm200, esetleg egy cortz46-os lesz :D
2011. dec. 18. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha életedben nem fogtál még gitárt úgy sem fogod észrevenni a dolgokat.

A nyak egyenessége nagyon fontos, bundok állapota, rendesen be legyenek téve, összecsiszolva, sehol se zörögjenek, elektronika minden része működjön, ne recsegjen.

Ha ezek rendben vannak (nagy) baj már nem lehet.

2011. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elektromos gityót nem fogtam még kézbe, akusztikussal már fél éve tolom. köszönöm a tanácsokat :)

14/f

2011. dec. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!