Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Saját magamtól megtanulhatok...

Saját magamtól megtanulhatok zongorázni vagy szintetizátorozni? Nagyon szeretném!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy régóta álmodozom arról, hogy egyszer talán valamelyiken egyszer én is megtanulhatok játszani...

Szóval vennék is kezdetnek valami olcsóbb szintetizátort, de az a kérdés, hogy a szintetizátor ad e ki zongorához hasonló hangszíneket? Mert a zongora persze sokkal szebb és jobb lenne, de panelben élek.. szóval az, kiesik. Magamtól megtudnék tanulni vajon? Óránként 4000 forint sok.



2013. márc. 25. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszoltam. nem, nem tanulsz meg magadtól zongorázni. lehet, hogy örömöd leled benne, lehet, hogy valakinek még tetszeni is fog, de ez a reális tudástól nagyon messze áll. ne rinyálj már azért, mert nem olyan választ kaptál a kérdésedre, amilyet szerettél volna. te mocskolódsz, szitkozódsz, közben meg vered magad, hogy neked milyen jó stílusod van. valaki valamikor biztos szeretni fog, de nem így
2013. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem engem jobban szeretnek, mint amennyire téged szerethetnek. te mocskolódsz, nézz már tükörbe. és nem a válasszal volt a gondom, a minőségével. kulturált választ nem tudsz adni? nem engem bántasz meg a véleményeddel.. hogy "így születnek tehetségtelen zenészek".. magánvélemény, bár elég nagy marhaság, és nem csak én gondolom ezt!
2013. ápr. 5. 12:33
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

9-es, értem a válaszod, én sem a hírnévről mondtam. Én ezt úgy képzelem el, mint például a táncot. Ha tetszik valamilyen tánc, és elkezdem könyvekből próbálgatni, meg youtube videókat utánozni, akkor lehet, hogy örülni fogok neki, jól érzem magam közben, meg legalább mozgok, úgyhogy még haszna is van, de meg lehet tanulni táncolni videók alapján? Ha meglát egy táncos kiröhög, hogy ez valami nagyon gyenge utánzata annak, amit táncnak neveznek. illetve ha valaki csak hobbiból akar táncolni, nem versenyszinten, akkor is tanárhoz megy, nemigaz? Ugyanígy van a zenével is. Lehet sok midnent csinálni otthon, de nem zenélni fog tanulni, hanem csak bohóckodik. Egy idő után meg bánni fogja, hogy a másik 2év után milyen szépeket játszik, hogy örül neki, és egész életében kitart emellett a hobbi mellett, ő meg pironkodik, hogy miért szól szarul, miért nem tud úgy játszani 10év után, mint a másik. és még mindig csak hobbi szintről beszélek


a kérdező pedig alapvetően egy hisztis büdös p*csa, valószínű hogy esélye nem lesz bármit is megtanulni, ehhez kell némi alázat, türelem, és értelem. aki pedig egy idegen embert le"büdöstirpákoz" az egy tizenéves hülye kis csitri

2013. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem, nem a tehetségről írtam. akár van benned tehetség, akár nincs, nem fogsz haladni tanár nélkül. te írsz tehetségről, én ilyenről nem beszéltem :D ha nincs óránként 4ezer forintod, ott a zenesuli, félévenként 5ezer ft.
2013. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

na, itt már azt is tudják, hogy hány éves vagyok.. :D

viccesek vagytok.

nem is reagálok már az ostoba hozzászólásokra, felesleges. hülyékkel nem állok le vitázni. :)

nagyon buták vagytok egyébként az biztos.. :(

2013. ápr. 5. 12:51
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
hát, ha több vagy 14nél, és egy ilyenre, hogy "így születnek a szar zenészek" (amivel egyébként nem sértettem volna meg senkit, vegye magára az, aki igazságot lát benne) az a válaszod hogy "b*zd meg! akkora tirpák paraszt vagy mint az állat.", akkor az csak neked ciki. ha kicsi vagy, még talán kinövöd, ha idősebb, akkor szerintem irány a pszichológus:)
2013. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 5. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!