Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megtanulhatok rappelni?

Megtanulhatok rappelni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy bárki megtanulhat rappelni, ha sokat és szorgalmasan gyakorol (mint pl. én), vagy arra születni kell?
2012. jan. 2. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
szerintem szüóletni kell rá.
2012. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 k.lau13 ***** válasza:
63%
Éppen megtanulni meg lehet, ha rengeteget gyakorolsz, (de nagyon nehéz, én is próbáltam, de hülyén hangzik XD), de olyan tehetséges nem valószínű, hogy leszel, mint pl Amerikában azok a rapperek, akik rappelnek pl egy filmben, vagy ilyesmi, nyilván. DE úgy alapból megtanulhatod, de arra tényleg születni kell, hogy olyan nagyon tehetséges legyél...
2012. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 k.lau13 ***** válasza:
51%
jólvan, én, meg a "nagyon értelemes" válaszaim... XD na jóh, azért remélem, érted, mit akarok :D
2012. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem én és köszi :)
2012. jan. 2. 16:18
 5/9 k.lau13 ***** válasza:
51%
szívesen :) sok szerencsét!:)
2012. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Úgy alap szinten szerintem mindenki megtud. De kell hozzá jó ritmusérzék, jól kell faragni a rímeket és szerintem az se mindegy, hogy milyen hangod van.
2012. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 slimshady91 válasza:
Szerintem születni is kell rá meg nagyon sokat gyakorolni... gondolj Eminemre... fehér rapper és ö a világon a legjobbb gyakorolt, nem tudta hogy tehetséges és lám most ö a csucson van. SOK SIKERT :)
2012. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt azért én nem mondanám, nem sül le a pofádról a bőr ( utolsó válaszoló ) MAGYAR vagy és nem a saját fajtádat mondod ? Szerintem Eminem egyáltalán nem tud semmit. Őt mondod az igazi rapernek ? Biztosan nem tudod hogy régen éltek a jó raperek pl Eazy E Dr-dre ott van Biggie bár őt gyűlölöm mivel East-es. Ők voltak az igazi raperek. Tudod miért ? Nem mi ? Elmondom, a mostani raperek csak szájhősök ( tisztelet a kivételnek Mr. ) nézd Curtis-t vagy Fankadelit kapott 1 pofont azt + se mert szólalni.............. Ám régen...... ümmmmmmm :$ Akkor ha beszólt az egyik a másiknak már kapták elő a fegyvert meg a jó öreg öklöt. Én nem szeretem az olyan kölyköket akik nem mernek ütni, ha most neked azt mondják h a Kúr@a any... akkor csak elnézed és annyival + van oldva ? Nem beszólt ? Akkor osztogassuk a csibész pofonokat ! Amúgy meg elmondom hogy a világ legnagyobb rapere az nem más mint 2Pac Amaru Shakur vagyis ? Úgy van Makaveli Tupac. Azért mert a jó öreg 2Pac nem volt szájhős, ő igazakat rapelt. Arról rapelt hogy akik a Gettóban élnek ne féljenek az emberek zöme talán rájuk sem bagózik viszont ő NEM felejtette őket. Mivel Tupac Gettóban nevelkedett. Őt nem érdekelte ki beszólt, Adjunk neki ! Röviden: 2Pac egyszer 1996 Szeptember 13 án Las Vegas adott koncertet. A barátjával utazott egy szálodába LV ben és ekkor meg törtét hogy 4 személy 1 autóval oda ment 2Pac-ékhoz és szarrá lőtték őket. A barátja tán tulélte ( ő vezetett ) Tupac 3 fontosabb töltényt kapott egyet a fejébe 2 őt pedig vállba. 6 napig komában volt aztán meg... megha... meghalt :((( Nagyon elszomorít engem ez hiszen ő 1 legenda volt ! Alá támasszam h ő volt a legnagyobb raper ? Halála után nemzetközi mártírrá vált, mint Bob Marley, vagy Che Guevara. Tupacisták mászkálnak Brazília utcáin, emlékművek sora áll Bronxban és Spanyolországban, bandannát viselő fiatal bandák jelentek meg Dél-Afrikában. Tessék, híres emberek alázták + magukat és mondták meg hogy Tupac jobb náluk, ő a legjobb. How to Rap című könyvben Bishop Lamont írja, hogy Shakur "uralta az összes elemét" a rapalésnek. Fredro Starr az Onyx együttes egy tagja szerint pedig Shakur volt a "flow mestere Idézek 1 kicsit 50 centtől Mindenki, aki a kilencvenes években nőtt fel, tartozik Tupacnak. Olyan zenét csinált, amilyet senki előtte ( by 50 cent ) Az About.com szerint Shakur volt a legbefolyásosabb rapper, aki valaha élt. Oscar-díjra jelölték 2005-ben. TESSÉK ti getik !!!! Hódoljatok 2Pacnak és hallgassátok : Szerintem ez a szám okozta a halálát http://www.youtube.com/watch?v=lwHtllBCRIg
2013. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
megtörtént *
2013. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!