Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Saját magamtól megtanulhatok...

Saját magamtól megtanulhatok zongorázni vagy szintetizátorozni? Nagyon szeretném!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy régóta álmodozom arról, hogy egyszer talán valamelyiken egyszer én is megtanulhatok játszani...

Szóval vennék is kezdetnek valami olcsóbb szintetizátort, de az a kérdés, hogy a szintetizátor ad e ki zongorához hasonló hangszíneket? Mert a zongora persze sokkal szebb és jobb lenne, de panelben élek.. szóval az, kiesik. Magamtól megtudnék tanulni vajon? Óránként 4000 forint sok.



2013. márc. 25. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen magadtól nehéz lesz, de egy alap szintig eljuthatsz. Egyébként a zongora vs szintiről annyit, hogy nem annyira drágán (kb 50.000 környékén) már lehet olyanokat venni, amik hitelesen visszaadják a zongora hangját és kezelhetőségét! :) Én is 2 éve nyomom, kb csak a hangokat magyarázta egyszer el valaki, ahhoz képest szerintem...:)
2013. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kösziiiiiii aranyos vagy!! :) Van egy film "script" ... nagyon tetszik, meg szeretném tanulni. :))
2013. márc. 25. 21:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbban jársz, ha midi kontrollert veszel. 20EFt környékén már be lehet szerezni elég jó minőségűt. Számítógépre kell rákötni, és ott olyan hangszínt állítasz be hozzá, amilyet akarsz. Millióféle zongora van hozzá. És mivel fontos, hogy halk legyél, ezt lehet fülhallgatóval is használni.
2013. márc. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!! :)
2013. márc. 26. 12:57
 5/17 anonim válasza:
100%
Megtudsz tanulni nagyjából. Hogyha megveszed a Zongoraiskola 1-et abban mindent részletesen leírnak, és egyszerűbb is tanulni belőle.
2013. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
dehogy lehet, max megtanulja hogy melyik hang hol van, és megtanul kottát olvasni, a zenetanulás nem ott kezdődik. így születnek a szar zenészek
2013. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

b*zd meg! akkora tirpák paraszt vagy mint az állat. ki mondta, hogy zenész akarok lenni te észlény? egyébként volna annyi tehetségem mint neked b*zdmeg!



levél a (valószínűleg) kérdezőtől:) így segítsen az ember.

új válasz: igen, megtanulhatsz magadtól, hangszer sem kell hozzá, sőt, időt se fordíss rá, ha nem akarsz ebből milliókat keresni akkor szarj az egészre, csak az tanuljon a hangszeren, csak az gyakoroljon, és szánja el rá magát, aki világművész akar lenni, aki hobbiként tekint rá, annak elég, ha youtubeon meghallgat egy depeche mode koncertet.


ha nem a kérdező írta a levelet, hanem más, akkor neki szól a válaszom :)

2013. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
bár valószínűbb, hogy az ötös válaszoló írta. nem akarok senkit (ok nélkül) megbántani, aki írta a levelet (mansonbaba) az kinyalhatja...:)
2013. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem értek egyet veled. Zenélni a zenélés öröméért kell, nem pedig a világhírnévért. A szar zenészek pont hogy úgy születnek, hogy a hírnévre hajtanak. A zene amúgy is pont egy olyan dolog, amihez jó, ha egyedi módon áll hozzá az ember, és ha ez az autodidakta tanulás, akkor a hozzáállás helyes. Én pl. soha életemben nem tanultam sehol a zenét, sem zeneelméletet, sem hangszerhasználatot, semmit, mégis zenélek. Örömömet lelem benne és bár lassan haladok, de haladok, és tudom, hogy évek múltán valami jó fog kisülni belőle. Jó dolog áthágni a szabályokat, mert abból mindig valami egyedi sül ki, és ezt a legegyszerűbben úgy lehet megtenni, ha az ember nem is ismeri a szabályokat.
2013. ápr. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 7.-es hozzászóló! Attól, hogy az itteni nevemet leírod, kimásolod a levelemet és köpködsz, csak saját magadat írod le. Gyerekes és szánalmas viselkedés.. Egyébként amit leírtam nem volt nagy titok Rólad és továbbra is ezt gondolom; Egy tirpák paraszt vagy, mert ha neked valami nem tetszik, akkor rögtön be kell ugatni. "Az se hülye aki hallgat", hallottál már erről a mondásról? Szerintem illő lenne megfogadnod. :)
2013. ápr. 5. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!