Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nickelback élőben is olyan...

A Nickelback élőben is olyan jó mint a klipeken? Megéri elmenni a koncertjükre?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 23:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Bizkit az ilyenekkel nem érdemes vitázni. egy másik kérdésnél pont leszóltam a mai rockzenének nevezett popegyütteseket, hogy kiárusítják a rock n rollt, és megkaptam, hogy akkor menjek diszkóba az biztos jobb. figyelj, nem ismerik a zenéket, fogalmuk nincs arról, hogy élt valaha John Coltrane, volt Led Zeppelin, Ozzy nem mindig volt egy médiabohóc és a Beatles egy zenekar volt, nem csak egy poszterfelirat az alterok gyerekszobájában. számukra két zenei véglet van, Miley Cyrus és a Nickelback. jó ez így, nekünk megmarad a zeneirodalom és a mai zenei élet 99%-a, ők meg hallgatják a mainstream gagyikat.
2013. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Flea: Bocs, nem igazán értem, és tényleg, minden rosszindulat nélkül, kíváncsiságból: tehát nálad a Nickelback szintén borzalmas?
2013. márc. 15. 21:50
 13/26 anonim válasza:
83%
a Nickelback mindenidők legjobb együttese. senkinek nincs olyan hangja mint Chadnek és az egész banda tökéletes. én ott leszek remélem.
2013. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

"Barátom" elvagy tévedve, Eric Claptontól elkezdve a LZ-ig minden meghallgatok, de a Nickelback nem hasonlítható össze ezekkel az együttesekkel. A Nickelback a mai világban igenis nagyon jó zenéket gyárt, nyilván nem lesz egy Beatles retro együttes minden új banda, mert a tökömből is az jönne ki is szétunnám, akármennyire is jó... És szerintem a legtöbb ember nem ezeket fogja hallgatni bizonyos hangulataiban, a Nickelback a mai kor minőségi zenéje, és itt merem állítani a legtöbb régi együttesnél sokkal jobban előadja élőben a számait... Nyugodtan szakértő is megvizsgálhatja, a Metallica pl közelébe nem ér ilyen élő előadásnak, attól függetlenül, hogy sokkal nagyobb slágereik vannak.


Ez van, a Nickelback tehetséges együttes. Ennyi.

2013. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont te nem ismered a zenéket, mivel leragadtál a régi klasszikusoknál, és nem tudsz azokon túllépni.
2013. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%
Őőő most ez az utolsó komment is pont ugyanaz a téma, mint a "nem szereted a Nickelback-et? Akkor Bieber fan vagy!". Ha valaki leszól néhány mai bandát, és néhány régivel példálózik, már leragadt a múltban? Én tényleg hallgatok mai zenét is.. "haladni kell a korral" Ki mondja, hogy kell? És van a Nickelback-nél sokkal jobb hallgatnivaló is.. Az meg, hogy a Nickelback minden idők legnagyobb bandája... Erre a szánalmas sületlenségre meg már nem is tudom mit mondjak. Nekem is hatalmas kedvencem pl. a Linkin Park vagy a Slipknot (elvégre ők hoztak be a rock/metál műfajba), mégsem mondom azt, hogy ők minden idők legjobb bandája... Pedig sokkal közelebb állnék velük az igazsághoz, mint te a Nickelback-kel. Nincs vele baj, hogy te szereted, de ez a kijelentés tényleg ultragáz így.
2013. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%

ki mondta, hogy haladni kell a korral...


Amúgy a Linkin Park a kedvenced, de a Nickelbacket leszólod az elég érdekes... Ha Nickelback mainstream gagyi akkor a linkin park mi? minőségi 21. századi zene. na ne.


lehet a linkin park jobban elterjedt, de a nickelbacket alapból még anno is ledobálták a színpadról, amikor még semmilyenféle elpoposodott dalaik nem voltak...

2013. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%

Nehogy már a linkin park legyen a nagy rock úttörő a süttyő dj pultos zenéjével. Az énekes meg valami katasztrófa, a hangokat alig bírja kiadni, élőben majdnem megfullad, kb. olyan mintha vissza lenne szorítva a torka... a rappeléseket meg hagyjuk is... tényleg, igazi rock együttes... slipknot talán egy fokkal jobb, de ezt sem sorolnám a minőségi rockhoz


A Nickelback legalább igazi hangszereken, mindenféle háttéri aláfestés nélkül 10/10-es hangzású koncerteket ad le...

2013. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17%

Ti aztán tudtok fikázni :DD. Az érveitek olyanok, hogy pff.. Semmi bajom nincs azzal, hogy mainstream valami. 1. "dj pultos suttyó" - mi a baj azzal ha valaki elektronikus elemekkel színesíti a zenéjét? Akkor nyugodtan fikázzátok a Pink Floyd-ot, és még halom más hasonlóan legendás zenekart, gyerünk. 2. Most nem mondod Chester Bennington-t fikázod, korunk egyik legjobb énekesét? Hol van hozzá képest a Nickelback vokalistája? Teljesen átlag a csávó.

A legrosszabb ebben pedig az, hogy annyit nem böktetek ki, hogy a Slipknot metál, és nem rock...

2013. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
8%
Nem akarok én flamewar-t, meg fanboynak sem szeretnék látszani, de azért azon ne vitatkozzunk már, hogy a Nickelback műanyag e... Főleg szerintem a kommentek után nem is érdemes, én megemlítettem két együttest, aztán rájuk is akaszkodtatok. Amiről aztán lejött, mennyire vagytok informáltak a témában. Én egy vitában bene vagyok, egy asztalra sz.arós flamewar-t már annyira nem támogatok.
2013. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!