Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nickelback élőben is olyan...

A Nickelback élőben is olyan jó mint a klipeken? Megéri elmenni a koncertjükre?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 23:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
5%
a nickelback klipen és koncerteken is legalja. egész amerika röhög már rajtuk.
2013. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Üdv! Szerintem nézz meg pár koncertvideót:) Írd a szám után, hogy "Live":)
2013. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
A Nickelback klipekben tényleg nulla. Koncerteken mostanában nem tudom, milyen szintet hoznak, de a régi Nickelback, ami még tényleg hard rock volt, nekem nagyon tetszett, de az utóbbi pár évben sokat változtak, szerintem rossz irányba. Én kicsit csalódtam bennük, de ha a közelben lépnének fel, azért elmennék rá. Amúgy hol lesz a koncert?
2013. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%

Rágógumi rock, a legérdektelenebb formában.

Amúgy ha jól emlékszem akkor a Papp László Sportarénában, de nem biztos.

2013. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, a Papp Lászlóban, november... pf, nem tudom mikor, de most fogják hétfőn kezdeni árusítani a jegyeket.
2013. márc. 14. 21:12
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A Nickelback élőben az egyik legjobb együttes a világon.


Majdnem jobban előadják mint a lemezeken... Érdemes lenne beírni Live és kicsit utánanézni... Vagy esetleg valóban meghallgatni élőbe és utána ítélkezni.


A gitáros énekes egy őstehetség, a háttérgitárosnak is olyan háttérvokálja van, nyugodtan saját együttesben énekes lehetne...


Attól, hogy kicsit populárisak, és nem tetőtől talpig bőr paraszt rockerek még nem sz@rok.

2013. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
engem baromira nem érdekel a paraszt rock sem, nem vagyok rocker, nem hiszek az ilyen zenei divatirányzatokban, nem hordok zenekarokat transzparensként a pólómon. viszont a nickelback zenéje tényleg ordenáré mű, és ezen nincs mit szépíteni. nem is tagadják.
2013. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mostanában 1-2 klipp mű lett, de akkor is tehetségesek és élőbe hibátlanul kiválóan játszanak...


Azért a Someday, Hero stb. hatalmas sláger volt anno, és nem mű egyáltalán. Élvezhető és mindenki számára befogadható számokat írnak ennyi.


Amúgy meg a kérdés az volt milyenek élőben, és az egyik legjobbak. Kell ilyen együttes is, nem minden zenéjük jó, de hatalmas slágereik vannak, ennyi.

2013. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Hallgassatok Justin Biebert, az biztosan jobb !
2013. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Persze, természetes, ha nem szeretem a Nickelback-et akkor már csak Justin Bieber-t hallgathatok. Gondolkozz ezen egy kicsit, oké?
2013. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!