Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nickelback az rockegyüttes...

A Nickelback az rockegyüttes ugye?

Figyelt kérdés
És mennyire igényes ? Jobb mint a Maroon5 ?

2012. okt. 21. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
te vagy a szindike is?
2012. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Istenem........

A kérdésre válaszolj! Nehezedre esik ??!!

2012. okt. 21. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
először is a maroon5 NEM ROCKEGYÜTTES! emlékszel még a ftsk vs lmfao-s kérdésre? igen, megint én vagyok. NEM TUDOM, HOGY NEKTEK (diszkó girl, te, helgusz, meg még ki a tökömnek) MIKOR ESIK MÁR LE, HOGY AMIKET HALLGATTOK (maroon5, avril lavigne, coldplay, lmfao) NEM ROCKOT JÁTTSZIK!!
2012. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hallgass bele te nagyon szerencsétlen. a maroon 5-nál egyébként szinte minden igényesebb...
2012. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első vagyok: igen, arra.
2012. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Na, most melléfogtál kisanyám !


Történetesen a NB rock, legalább is annak indult. Úgyhogy a mostani kérdéseddel nem sikerült kiverni a biztosítékot. De már a többivel se nagyon, tudjuk, hogy hány flhasználónévvel vagy felregelve, és tudjuk, hogy kamuzol.


Úgyhogy leállhatsz.

2012. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, az. :) És jobb, mint a Maroon5. :D

Ugyan nem nem kérdezted, de szerintem régebben sokkal jobb zenét csinált a Nickelback. Az első egy-két album -gondolok különösképpen a The Long Road-ra és a Silver Side Up-ra- valóban igazi (hard) rock számok gyűjteménye volt. Akkor még alkottak valami egyedit. Az All The Right Reasons c. album számai már "softosottak", de az utolső két album leginkább tucat rockos lett.

Szóval inkább a régebbi számaikat ajánlom!

2012. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 £aRA ***** válasza:
ez most nem jött össze.
2012. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Avril Lavigne pop-rockot játszik hallgasd meg az Unwanted, Losing Grip,Who Knows, Take Me Away számait...de még sok másikat is. tény hogy vannak pop számai is
2012. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nickelback: rock, poprock

Avril Lavigne: pop

Maroon 5: pop

2013. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!