Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted a gitár jobb lenne...

Szerinted a gitár jobb lenne nekem vagy a hegedű? Melyikkel lehet több pénzt keresni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzá állással tényleg nem érdemes belekezdened sem mert nem lesz sikerélményed és hamar megunod, mert nem fogsz vele rögtön pénzt keresni. És alapból az ember nem azért kezd el zenélni hogy pénzt keressen, hanem a zene iránti szeretetből. Hogy alkosson valamit, része legyen egy zenekarnak, vagy csak úgy magának játszon el valamit. És ahhoz hogy te ezzel termelj is nagyon sok évnek kell eltelnie, nagyon sok pénzt kell belefektetni, hogy te egy elismert zenész legyél. Szóval szerintem elég szomorú hogy te pénzkereseti lehetőségnek nézed a zenélést.
2013. febr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
több mint valószínű hogy egy büdös fillért nem fogsz keresni zenével...
2013. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A primitív fogalmazásból ítélve, komolyan gondoltad a felvetésed, kedves kérdező. Természetesen marhaság, de nem csodálkozom, hogy viszonylag ilyen sokan (velem együtt) reagáltak rá. Jó lett volna, ha az életkorod is megadod, de mindettől függetlenül, szerintem ne tanulj zenét. Számold ki mennyibe kerülne egy pénzre váltható tudás megszerzése, és inkább vegyél belőle lottót. Durván ugyan akkora az esély a sikerre. semmi...?(!)
2013. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólókhoz :D


mindkettőből meg lehet gazdagodni, de elárulom, hogy egyikből sem fogsz.


amatőr gitárosként többen keresnek pénzt, mint amatőr hegedűsként, de csak azért, mert milliószor több van. arányaiban tekintve nagyon kevés az esély arra, hogy majd pont a te amatőr bandád fog pénzt keresni.

2013. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A pénz a legkevésbé fontos a zenében, én azért akarok zenélni, hogy azzal örömet okozzak az embereknek, mint ahogy nekem is örömet okoztak a zenészek, ha annyira pénzt akarsz keresni inkább keress valami munkát. Zenével a legnehezebb. Legyél jogász, vagy bankár, vagy vállalkozó.
2013. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Miki09 válasza:
Kárt OKOZNI lehet, örömet pedig SZEREZNI. Tanuljatok már meg magyarul... :)
2014. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na, látom, valakinek lejött a lényeg... :D

Nyelvtannáci-e vagy? :D

2014. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!