Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted a gitár jobb lenne...

Szerinted a gitár jobb lenne nekem vagy a hegedű? Melyikkel lehet több pénzt keresni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gitár. Hegedűvel igazából csak ha NAGYON-NAGYON durvásan jó vagy, akkor lehet biztos pénzt keresni. Gitárosként meg ha benne vagy egy jó zenekarban, és két-három hetente felléptek, az egy jó kiegészítő pénz. Hegedűvel ez nem igaz.
2013. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert gitárral akkor is jön a pénz, ha nem tudsz igazán jól játszani?
2013. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"Mert gitárral akkor is jön a pénz, ha nem tudsz igazán jól játszani?"

Miért, nem?

Hány ilyen pop-rock zenekar van...

2013. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem , hogy melyikbe kezdjek bele, mert mindkettő érdekel, a billentyűs dolgokat nem szeretem hát akkor maradt ez a kettő és azt fogom tanulni, amiből több pénzt lehet majd keresni ha majd jól megtanulok! hamarosan remélem meg lesz véve a hangszer! akkor valószínű gitár lesz!
2013. febr. 22. 21:48
 5/17 anonim ***** válasza:

Btw ritka szar hozzáállás.

Ebből sose lesz így semmi értelmes.

2013. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
mégis mi a rossz benne? elárulod?
2013. febr. 22. 21:55
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy jellemző lenne, hogy bárki, aki közepes vagy gyengébb szinten gitározik, az nagy pénzeket keresne.


A hozzáállás azért rossz, mert zenélni nem a pénz miatt kéne megtanulni.

2013. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hát nem csak a pénzért akarok hangszeren megtanulni, de ez is fontos dolog! mert érdekel a zene és a pénz is!

nehogy azt mondd, hogy téged a pénz nem érdekel!!!

2013. febr. 22. 23:02
 10/17 anonim ***** válasza:

A zenében a zene a lényeg, az, hogy jó érzés legyen játszani.

Én hegedültem és gitároztam is, de eszembe se jutott, hogy az alapján döntsek, melyikkel lehet több pénzt keresni.

Nekem ez hobbi volt és a pénzt csak vitte, nem kerestem vele semmit, de akkor is csináltam, mert élveztem.

2013. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!