Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár, zongora vagy hegedű...

Gitár, zongora vagy hegedű inkább? Miért?

Figyelt kérdés
Melyik szimpatikusabb? Kort és nemet is kérnék.

2012. júl. 25. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

gitár. mert jó.. 19/F

de nem ám az akusztikus..:D

2012. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Gitár.De ne villanygitár. :D
2012. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok : 14/L
2012. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Én két éve zongorázom, elég jól megy, a tanárom szerint a tanítványok ilyen szintre átlag 4-5 év alatt jutnak el, szóval mondhatom, értek a zenéhez. A hegedű nagyon nehéz, azt nem ajánlom, nagy kitartás kell hozzá. Ha zongorán inkább ilyen mulatós felé szeretnél menni, akkor ahhoz kéne egy ki énekhang is. A másik lehetőség a komolyzene(nem tudom mennyire szereted). A gitár ugye egy könnyedebb hangszer, itt nincs komolyzene, lehet vele zúzni:D. Ahhoz viszont erős ujjbegyek kellenek (bátyám is gitározik, és elejében kb. egy óra után vérzett az ujja, de most már lassan megszokja). Remélem segítettem:)
2012. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 15/F
2012. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
gitárnál nincs komolyzene? tényleg nagy zeneszakértő vagy:D 2év meg nem sok idő, neaggódj
2012. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

háát ha egy kicsit is egyedi akarsz lenni akkor ne gitárt ... má nem azé mondom mert én 10éve gitározom... :D de ha én látok egy embert aki pl nagyon szépen hegedül az tudja simogatni a lelket.. :D de tulajdonképpen tökmind1 amíg szépen játszanak rajta.. :D

20/F

2012. júl. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Egyébként 8 éve znogorázom és 4 évig hegedültem...kicsit a gitározáshoz is értek, csak a közvéleményre voltam kíváncsi :)

Várom a további hozzászólásokat!

14/l

2012. júl. 26. 21:44
 9/17 anonim ***** válasza:
amúgy egyetértek a hegedűvel :D én 8éve gitározok (klasszikus gitárt, mivel ott is van komolyzene, csak van aki nem ismeri..:D), meg egy ideje szóló+basszusgitár is, 2éve zongorázok, és egy ideje nem tudok másra gondolni, minthogy elkezdjek hegedülni is :D
2012. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem, hát sok sikert a hegedüléshez! :)
2012. júl. 27. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!