Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus gitárt...

Milyen akusztikus gitárt javasolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék gitárt venni 40-45.000 Ft-ig szerintetek melyik a legjobb gitár?Nekem yamaha f 310,Cort Ad 880 és Fender cd-60 tetszik..

Ti melyiket javasolnátok? (első gitárom lenne)

Szeretném ha elég jó kis hangszerem lenne....

Előre is köszönöm.


2013. febr. 11. 18:19
 1/2 kojee ***** válasza:
Én személyesen a Cort 880-at nem próbáltam még ki, de 810-est igen, valamint a Fender cd60-is, mindkét gitárnak elég vékony hangja van. Yamaha ugyancsak nem volt még a kezembe ezért erről sem tudok neked sokat írni. Az még biztos, hogy a Fendereknek viszonylag nagy a húrnyomása, tehát elég nehéz lefogni.
2013. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a cort earth 70-et ajánlom mégha nem is írtad. kb ennyiből kijön és nagyon jó az ár/arány fekvése biztos jobb mint pl a yamahájé. nekem is ilyen van és rendkivűl pontos hangszer jó akusztikával
2013. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!