Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi annak a pontos meghatározás...

Mi annak a pontos meghatározása, hogy akusztikus feldolgozás (acoustic cover)?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm szerint az, hogy akusztikus gitárral van játszva.. de egyáltalán nem csupán ezt jelenti, véleményem szerint, mivel van olyan akuszt. feld. amiben zongoráznak is. Valaki?

2013. febr. 7. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

mert, ha nincs benne zongora, akkor nem is lehet akusztikus?

arra írják hogy cover, ha valaki más dalát játssza. attól még lehet akusztikus, hogy nincs benne zongora.

2013. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló. Te aztán jól félreértettél.

Olvasd el még egyszer, amit leírtam. De ha úgy sem értenéd meg, nem volt a benne h mit jelent az hogy "cover" mert tudom, az volt benne hogy mit jelent az hogy acoustic cover, mert van olyan (NEM MINDEGYIK, DE VAN OLYAN <--így látod remélhetőleg), amelyikben zongoráznak, SŐT még van olyan is amiben CSAK zongoráznak, NEM MIND ilyen, DE VAN ilyen. Ejj.. nem azért írtam a kérdést, hogy értő olvasást tanítsak, hanem hogy információt szerezzek a tárgy kapcsán.

Haszontalan válasz volt, nem tudom értékelni. Se le, se fel.

2013. febr. 9. 01:35
 3/4 anonim ***** válasza:

ja, igen, félreolvastam, úgy igazad van, ha csak zongora van benne, azt is jogosan hívhatják akusztikus verziónak.


de azért ez a kis hiszti szerintem felesleges volt, te kérdeztél egy amúgy átlaglogikával kikövetkeztethető kérdést.

2013. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

" ha csak zongora van benne, azt is jogosan hívhatják akusztikus verziónak " de miért? Sajnos a kérdésre még eddig sem kaptam választ.


Nem tudom, miféle hisztiről beszélsz, egyszerűen kénytelen voltam cinikus lenni, mert a válaszodból arra következtettem, hogy nem ütöd a 12 évet.

2013. febr. 9. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!