Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék gitárt venni....

Szeretnék gitárt venni. Milyen gitárt ajánlotok kezdőnek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval a tesóm barátnője eljött a hétvégére és hozta a gitárját,egyből beleszerettem (mármint a gitárba :D ).Kék,klasszikus kis gitár és mutatott is rajta pár akkordot,azokat gyakorolgattam.Ő már több mint egy éve zenél és énekel mellé,nagyon ügyes.Kedvet kaptam hozzá én is ,csak nem tudom milyen fajtát vegyek.Ilyen Green Day,Sum41,Linkin Park szerű számokat szeretnék velük játszani,mit ajánlotok?Találtam egy jót,erről mi a véleményetek? [link]

Válaszokat előre is köszi :)



2013. febr. 10. 16:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,de ez már kicsit drága nekem,főleg hogy nem is én veszem hanem a szüleim :D Egyébként az Ibanez nem elektromos gitárokat gyárt inkább? Találtam egy 2 éves Fendert használtan egy huszasért,szerintem az elég jó ár érte,szerintem azt fogom megvenni. :)
2013. febr. 17. 12:59
 22/25 anonim válasza:
ahogy érzed!:) hát azokat is de személy szerint akusztikus gitárokban az ibanez a legjobb!
2013. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Egyébként az Ibanez nem elektromos gitárokat gyárt inkább?"


Mi az, hogy "inkább"?


Gyárt ezt is, azt is, mint a legtöbb nagy gitárgyár.

2013. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Maradok ennél a Fendernél.Egyébként capo-t és hangolót érdemes hozzá venni?Mert a jelenlegi tulajnak nincsen és nem tudom szükséges-e.
2013. febr. 20. 00:13
 25/25 anonim ***** válasza:
Hangolót mindenképpen, a capo is jól jöhet.
2013. febr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!