Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiatalok! Miért szeretitek a...

Fiatalok! Miért szeretitek a Tokio Hotel nevű formációt?

Figyelt kérdés
Úgyértem, a zenéje miatt? Vagy csak azért mert Bill és Tom olyan "cuki"? Vagy esetleg mindkettő? Vagy nem értem, miért sikítoznak rajongók százai, ezrei egy-egy ilyen koncerten! Félreértés ne essék, semmi bajom a bandával. egy két számukat én is meghallgatom, pedig szerintem nem nekem lett kitalálva..
2009. szept. 3. 20:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én útálom a tokió hotelt és az összes többi emós, b*zis sz@rságot! Hallgassatok inkább igazi zenét, pl. Linkin Park-ot, Green Day-t vagy Hollywood Undead-ot!
2014. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Utolsó:

1.A TH nem emo (és nem emos), nem b*zis banda.

2.Mindenkinek más az ízlése.Mi, Tokio Hotel fanok sem szidjuk a Linkin Parkot, pedig nekem speciel nem a szívem csücske.

2014. júl. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Sophia Kaulitz válasza:
Azért, mert a szövegeik SZÓLNAK IS VALAMIRŐL, nem úgy, mint a rap vagy a pop, és mert nagyon jó a zenei kíséret. Először nem gondoltam őket helyesnek, de az emo és a dark stílus mindig is tetszett. Ma már persze Bill a férfi ideálom :P :D de sajnos itt csak olyan srácokat látok, akik kritizálják (számomra!) a világ legjobb együttesét. De persze nincs rossz zene, csak más ízlés ;) épp ezért felesleges efféle típusú kérdéseken vitatkozni
2015. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!