Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tokio Hotel,30 seconds to...

Laus-belsz kérdése:

Tokio Hotel,30 seconds to mars, Linkin Park, Anti Fitness Club, Ákos Ti melyiket szeretitek és miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 12:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ákost, jók a szövegei és a dallamai is
2011. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tokio Hotel - nagyon kevés számuk van amit meghallgatok, igaziból szánalmasnak tartom őket - komolyan csak sajnálkozni tudok felettük. Szerintem zeneileg szinte értékelhetetlen amit művelnek...

30 seconds to Mars - nagyon felpörgök a zenéikre és nagyon bejön ez a stílus, maga a zenekar is nagyon tetszik, egyik kedvenceim. Közel áll hozzám ez a stílus.

Linkin Park - nagyon tehetségesnek tartom őket, de sosem álltak közel a szívemhez, ettől függetlenül tetszik amit csinálnak.

Anti Fitness Club - szégyen. Akkor már inkább Fluor, komolyan... Nem is nyilatkoznék, a trágár beszéd miatt...

Ákos - dalszöveg, hang, stílus. Jeles, ahogy az előttem szóló is írta. Végre egy értékelhető magyar zenei tehetség.

2011. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek mindenben a 22:16-sal! 30STM a kedvencem őket szeretem a legjobban Linkin Parkot és Ákost is nagyon szeretem! :)
2011. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tokio Hotel-Én imádom a zenájüket amikor meghallgatom valamelyiket akkor egyből jobb kedvre derülök, mert az érzéseimet tükrözik. Ákost is néha hallgatok meg AFC-t de csak pá számukat.
2011. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
pár*
2011. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is a Tokio Hotel-t szeretem. Mert szentem jó zenét játszanak.
2011. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
inkább Linkin Park és Ákos, de azért meghallgatom a 30 STM-ot meg az Afc-t is, csak ők nekem olyan erőltettnek tűnnek.
2011. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

LINKIN PAARK(L)Hatalmas egy banda:D

a 30 STM is kva jó,

a többi meg nagyon off.régen hallgattam Tokio Hoteles számokat,ma már nem:S

2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

30 Seconds To Mars <3

a dalszövegek, a műfaj, az egész, a zene fantasztikus, meg az, hogy testvérként néznek a rajongókra, meg a koncertek! IMÁDOM ŐKET!

2011. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Tokio Hotelnek néhány számét ismerem csak, de azokat nagyon szeretem.

30STM Imádooom! Kedvenc együttesem a kedvenc énekesemmel együtt :D Imádom őket, a dalaikat, a szövegeiket, a klippeiket.. mindent :D <3

Linkin Park is rohadt jó!

Anti Fitness Clubot annyira nem csípem..

Ákos :D Hát vannak jó számai, de magát az embert annyira nem szeretem.. de nem rossz ő sem :)

2012. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!