Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tokio Hotel,30 seconds to...

Laus-belsz kérdése:

Tokio Hotel,30 seconds to mars, Linkin Park, Anti Fitness Club, Ákos Ti melyiket szeretitek és miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 12:54
1 2
 11/16 anonim válasza:
Skrillex
2012. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Linkin Park
2012. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
tokio hotel
2012. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ákos őt nagyon szeretem, azért mert bármilyen stílusba is nyúl bele jól áll neki és mert az ő dalszövegeinek tényleg van mondanivalójuk nem ilyen tömeggyártásos sz*r , amit eszik a tömegek .És még azért, mert ő nem olyan , mint a többi ún. nevezett sztár , akiknek az a lételemük, hogy mindennap mindig a legocsmányabb botránnyal szerepeljenek a képernyőn ><. Velük ellentétben Ákost, mindig is értelmes emberként láthatjuk, aki nem gondolja magát többnek a többi embertől... csak ezért Ő egy igazi ikon!Egyébként a Linkin parkot is szeretem ők is jók, de int minden ilyen sztár/banda egyszer elindulnak a leejtőn a tömeggyártásos sz*rokkal, ami már nem tükrözi az énjüket sajna :|
2013. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tóth Szabolcs (RoMe válasza:
A 30STM jó,a LP jó,AFC-ot nem ismerem,a TH szar,Ákos jó.
2013. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sophia Kaulitz válasza:
TOKIO HOTEL <3 *-* mert a dalszövegeik olyan mély szimbolizmust tartalmaznak, hogy Ady Endre megirigyelné, és mert zeneileg zseniálisak. Persze ez mind az én véleményem. Mindenkinek más az ízlése, felesleges ilyesmin veszekedni :)
2015. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!