Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiatalok! Miért szeretitek a...

Fiatalok! Miért szeretitek a Tokio Hotel nevű formációt?

Figyelt kérdés
Úgyértem, a zenéje miatt? Vagy csak azért mert Bill és Tom olyan "cuki"? Vagy esetleg mindkettő? Vagy nem értem, miért sikítoznak rajongók százai, ezrei egy-egy ilyen koncerten! Félreértés ne essék, semmi bajom a bandával. egy két számukat én is meghallgatom, pedig szerintem nem nekem lett kitalálva..
2009. szept. 3. 20:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ne itt oltsátok egymást. Nálam pont ellett találva, tetszik az új albumuk. :)
2009. okt. 25. 08:09
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon szeretem. Miért..? Mert Ők meg tudják fogalmazni, amit érzek, és éreznek a fiatalok. Szerelem, csalódás, fájdalom, lázadás. Nekem nagyon sok mindenben segítettek a zenéjükkel. Nagyon szeretem a hangvilágukat, a hangzást, dalszövegeiket. Amikor sírtam, Őket hallgattam. (Ha valaki belém mer kötni, hogy ugyan, kis TH-s p*csa, mit sírtál? Például mert Apukám rákos, nagypapám fél szemére vak, ő is rákos volt, stb...) Meg persze a külsőségek: nekem Bill a kedvencem. Aki nem szereti Őket, az nem érti, miért, aki szereti, tudja. :-) És még valami: HIHETETLEN híresek lettek, RENGETEG díjat bezsebeltek!! Amerikában is híresek, pl.: Miley Cyrus elől is elnyerték a díjat. És most ez az új album... Szerintem csodálatos lett ^^ Szerintem elég normális választ adtam. Én annak a véleményét is meghallgatom, aki nem szereti őket, csak egy gond van: sajnos szinte nincs olyan, aki kultúráltan tudná ezt elmondani. :S Ennyi voltam. 14/L
2009. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Thurston ***** válasza:
6%
Ezzel csak az a probléma, hogy ha ez a zene fejezi ki az érzelmi világodat, akkor nagyon sekélyes vagy. Mivel közhelyparádé az egész, másrészt meg egy olyan fiú írja őket, akinek valószínüleg semmi baja nicns egész életében.
2009. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
imádom őket... és szerintem igenis nem hogy rossz hanem jó példa az embertek számára... nem lett minden a seggük alá tolva csak kis mértékben! a nevelőapjuk tanította őket zenélni és Bill a frontember már 9 éves kora óta számokat ír és van tehetsége hozzá... azért szeretem mert teccik a zenéjük... a cukiságukról: Tomot kedveltem mert nagyon helyes de mostmár az abszolút kedvencem Bill lett mert romantikus tud mértéket tartani és mérhetetlenül jófej ... habár kicsit egoista azért ezt vállalja is...
2009. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Utolsó ez így van, de kicsit utánuk olvastam, és sajnos az interjúk alapján úgy vettem észre, hogy elszálltak maguktól. :(
2009. dec. 27. 19:18
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy elszálltak maguktól... Most megtanultak angolul, azt hiszik nagyon jók... Bill nem is úgy néz ki mint egy fiú, inkább Auth Csillára hasonlít... szerintem... Egyébként a rajongókkal persze hogy kedvesek, hisz nem lenne egy forintjuk sem... pardon dollárjuk vagy eurójuk sem... És igaza van annak aki azt mondta hogy hiába énekelnek ilyenekről, elképzelni nem tudják hogy milyen az élet... milliomosok voltak világ életükben, rgo semmit nem tudnak ezekről a bizonyos érzelmekről... sőt, lemerem fogadni hogy csak a pénz miatt csinálják... Szerintem az a fiú aki festi a körmét, a szemét az nem fiú, az nem is metroszexuális, az homoszexuális, még inkább transznemű...
2009. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Én azt gondolom, ha valakinek rossz véleménye van, akkor azt kulturálisan is ki lehetne fejezni, nem elmondani mindennek, de mind1, nem mindenki képes erre... Én pl. szeretem a Tokio Hotelt, mert szerintem szól valamiről a zenéjük, a dalszövegük érthető, elmond valamit, nem mint az új magyar dalnak nevezett izék... és tetszik a hangzásvilága. Egyébként tényleg díjakat is nyertek, ami azt hiszem nem véletlen. És attól, hogy szeretem őket, még egyeltalán nem öltözködöm úgy, mint ők. Aki ezt teszi, nagyon befolyásolható és mindent elhisz a médiának.
2010. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Ha Bill úgy akar kinézni, ahogy, akkor hadd tegye. Nem kell leszólni, ha nem tetszik, inkább tartsa mindenki magában. Nekem pl. tetszik a kinézetük, de ez személyes vélemény. El tudom fogadni, hogy másnak nem és KÉSZ.
2010. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

én imádom a Tokio Hotelt. (:

Először csak a zenéjük tetszett, aztán ahogy egyre többet megtudtam róluk, úgy "nőttek hozzám". Ha rossz kedvem volt mindig videókat néztem róluk, mára pedig majdnem ők töltik ki az egész életemet.:D Vagyis leginkább a gitáros, Tom Kaulitz :D

http://www.youtube.com/watch?v=fCvguRhW8fI

szerintem ez a videó mindent megmagyaráz (:

aki pedig azt mondja, hogy "mindig is milliárdosok voltak és minden a seggük alá van tolva" hát gratulálok. Látom te se néztél még utánuk rendesen. Sőt egyáltalán nem.

Az, hogy most itt tartanak, csak is az ő érdemük. Mert a semmiről indultak. És elég sok szörnyűségen mentek keresztül, ami miatt szerintem mindenkinek példaképek lehetnek.

2010. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
<3 mert rengeteget jelent nekem a zenéjük. úgyértem, a dalszövegeikbe szerintem tényleg azokat a dolgokat írják, amiket éreznek, és nekem már sokszor segített, ha szomorú voltam, vagy ilyesmi. és szerintem nagyon nagy dolog, hogy ilyen sok mindent elértek, pedig tényleg nem segített nekik senki. Bill pedig tényleg cuki, szerintem nagyon édes ahogy viselkedik,beszél az alapjám legalábbis amit az interviewkban láttam^^
2011. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!