Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ciki az ha valaki...

Szerintetek ciki az ha valaki hallja milyen zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

de úgy érten hogy pl: Siskát tibbaht és durván káromkodnak benne ????

Szerintem nem de már egyszer a barátnőm mondta hogy halkítsam le

??


16/l


2009. aug. 29. 19:41
1 2
 11/12 anonim válasza:

Van, aki Tiesto meg faszomtudja tucctucc "zenét" hallgat, ami ráadásul egy monoton fos, fél óra után indul be a szám, akkor is csak 1 percre. Max ez LENNE a ciki, de nem az, csak simán unalmas :D Én azt mondom, hogy a magyar rap a legjobb, érted miről zagyvál a srác. Ugyanezt nem tudod elmondani Eminemről, meg a többi amerikai rapperről, mert ott csak szimplán hallgatod és ámulsz, de ha nincs meg a felsőfokú angolod, addig egy mukkot nem értesz belőle, mert elhadarja. A magyar rapben viszont, ha el is hadarja, akkor is érted, vagy megpróbálod kikövetkeztetni :)

Szóval, örülök, hogy ilyen zenét hallgatsz ;D

puszi

Ui.: Tibbát viszont nem bírom :D A betiltva c. számát is csak azért hallgatom, mert Siska közreműködik benne... :D

2010. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Jah, és nem ciki, ha mások is hallják :D mindent elmondtam, csak arra nem adtam választ, amit kérdeztél xD
2010. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!