Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ciki az, hogy én nem...

Miért ciki az, hogy én nem szeretem a metál zenéket?

Figyelt kérdés

Nálunk egy csomóan metált hallgatnak én meg eléggé nem bírom ezt a stílust sőt...... hát ennél még a rock is sokkal hallgathatóbb. Még is azt mondják, hogy "aki nem metált hallgat az nem zenét hallgat" hát ezt kikérem magamnak....

De ellőbb hallgatnék tuctuc zenéket mint metált (de ezt csak én mondom)



2013. jan. 3. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
house zene pl. David Guetta :)
2013. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 £aRA ***** válasza:
66%
egy másik kérdésednél rockernek tartod magad, vigyázz, nem csak én vettem észre. :) kérlek, ne unatkozz ennyire
2013. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

15:51 -es válaszoló! ment a zöld kéz!

Szeretnék kérni valamit, tudnál mondani hasonló zenekarokat mint ez az Eden's Curse? Nagyon megfogott az ilyen zene, csak nemsokat találok neten. Tehát nem ilyen hörgős zúzda dallamos death metálra vagyok kiváncsi, hanem pontosan ilyen bandákra mint ez amit linkeltél :)

Köszönöm!!!

2013. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem ciki. Én mondjuk csak rockot és metált hallgatok és abban egyetértek, hogy a dubstep egy kalap szar. Kedvenc rockzenekaraim:Deep Purple, Nirvana, Led Zeppelin, Ac/dc
2013. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!