Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ciki az, hogy én nem...

Miért ciki az, hogy én nem szeretem a metál zenéket?

Figyelt kérdés

Nálunk egy csomóan metált hallgatnak én meg eléggé nem bírom ezt a stílust sőt...... hát ennél még a rock is sokkal hallgathatóbb. Még is azt mondják, hogy "aki nem metált hallgat az nem zenét hallgat" hát ezt kikérem magamnak....

De ellőbb hallgatnék tuctuc zenéket mint metált (de ezt csak én mondom)



2013. jan. 3. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Brit tudósok is épp a napokban igazolták. ;>
2013. jan. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

mindenkinek megvan a maga stílusa. én például oda vagyok a pörgős death és black metálért, thrash metálért szintén. heavyt is csípem, de az nem annyira pörgős.

és én utálom az ilyen tuctuc zenéket, meg az ilyen újonnan nagy divat dubstep szart.

itt most tuti háború lesz, hogy mit merészeltem mondani eme szent "zenékre", de előre mondom hogy LESZAROM.


egyik kedvenc számom ha érdekel.

http://www.youtube.com/watch?v=6dW6aNAZGTM

2013. jan. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
háth, amíg csak a dubstepre mondassz ilyeneket addig nincs gond ;))
2013. jan. 4. 09:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én csak metált és rockot hallgatok, de a dubstep számomra nagyon szar. sok ismerősöm hallgatja, szerintem csak divatból, de én leszarom. ha dubstep és tuctuc zene között kéne választani, akkor szerintem a tuctuc
2013. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Azert mert tenyleg ciki,mai vilagban.

Es kimondottan vannak dallamos metal bandak,nem csak a zuzda megy

http://www.youtube.com/watch?v=2pdFIaoBoPg

2013. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

A metal alapjába véve alműfaj. :) És egyáltalán nem gáz. Velem pont fordítva van, körülöttem mindenki slágereket hallgat, én meg metal-párti vagyok, és engem szólnak le. Ezvan. :D

http://www.youtube.com/watch?v=kIBdpFJyFkc Azért vannak gyönyörű metal számok is. :)

2013. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem jó, ha valaki csak egy stílust szeret.Én pl. a legtöbbre a rockot és a metált tartom, de mindent meghallgatok és talán még szeretek is ami ZENE. Zene alatt értsd:Minden olyan műfaj,amiben hangszerek és nem mosógépzaj szerepel.Ebből érthető,hogy az elektronikus "zene" nem zene.
2013. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

amúgy a dubstep és a tuctuc nem ugyanaz ?

És a house és a techno az milyen ? Az is gépzene ?

2013. jan. 4. 17:08
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
utolsó vagyok :) Ezek mind elektronikus zenék.Ennek is vannak fajtái. Azt tudom biztosan, hogy a dubstepben ének helyett valami torzított emberi hang van vagy nem tudom minek nevezzem :D A tuc-tuc meg inkább gúnynév az elektronikus zenére.
2013. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ja nagyjából tudom milyen, de csak skrillexet ismerem mint dubstepest. house és techno-ről fogalama sincs . És skrillexre is sokan mondják hogy az nem is dubstep, pedig ének helyett torzított hang van bennt és 100% hogy gépzene
2013. jan. 4. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!