Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én gondolom azt hogy ez...

Csak én gondolom azt hogy ez egy kamu csatorna?


2012. dec. 30. 21:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Két embert írd nem csak egy rasszista vagy, hanem vak is!
2012. dec. 30. 23:05
 12/16 anonim ***** válasza:

mivan, ő volt az egyik, én a meg a másik. és még mi vagyunk hülyék? mitől rasszista? ő csíkszemű, mi fehérek vagyunk, itt még nem történt semmilyen negatív dolog, tény hogy ő ázsiai, nem? és még csak nem is jó gitáros. muhahahaha. kis majom aki be van idomítva, milliószor jobbak vannak nála

menjél le, feküdj le szépen, pihend ki magad, és majd néhány év múlva rájössz, hogy milyen kis gyökér vagy most 12évesen

2012. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most őszintén.. Kit érdekel? :) Majd ha zavarja a srácot, akkor ír a youtube-nak :D
2012. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező, mielőtt valakit öngyilkosságra buzdítassz, kérlek két dolgot tegyél meg: 1.Gondold végig, mit is mondassz. 2. Tanulj meg helyesen írni.
2012. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én nem aggódok, nem 12 vagyok. ha te többnek érzed magad, mint 12, akkor annál gázabb. 10-12évesen még nem ciki, ha a hülyegyerek ilyeneket (és ilyen stílusban) írogat. ha vagy már vagy 16-20, akkor valami személyiségproblémád van, orvosi segítséget igényelsz.
2012. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:) Az első két választ ÉN írtam.... de semmi gond ;)
2012. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!