Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan oldal v. YouTube...

Van olyan oldal v. YouTube csatorna, aminek a segítségével otthon is meg lehet tanulni gitározni?

Figyelt kérdés

Annyira nem szándékozom tanárhoz járni, de meg akarok tanulni itthon gitározni. (akusztikus)

És csak hobbi szinten, nincsenek nagy terveim vele :)


Előre is köszönöm!


2012. szept. 22. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, én a Fóka TV-t javaslom, érthetően mindent elmagyaráz és megmuta, azt kell beírni, hogy gitározzunk. Én is innen szuktam tanulni. Sok sikert!!!! :)
2012. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alapokat szinte bárhonnan( ha ráguglizol találsz jó pár oldalt),de szerintem nem árt ha jársz tanárhoz legalább pár hónapot, mert a kizárólagos otthoni hangszer tanulásnak nagyon sok veszélye van például sok hibás mozdulatot begyakorolsz amit később nagyon nehéz kijavítani pl: ha rossz a kéztartásod akkor sok mindent nem fogsz tudni lejátszani.
2012. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem, hogy nekem a tanár lesz a legjobb :)

Mert hogy nekem szolfézs is kell, kottát olvasni nem is tudok, fogalmam sincs, mi ez az A dúr, X dúr, nemtudommilyen húr :) 1000 kérdésem lenne, amit tanár tudna megválaszolni


De majd ha tudok is már valamit, jók lesznek a fentebb ajánlott oldalak, köszönöm :)

2012. szept. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!