Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi idő mire meg tudnék...

Mennyi idő mire meg tudnék tanulni zongorázni?

Figyelt kérdés

Tudom fura a kérdés mivel minden embernél más lehet...

CSAK UGY SACC/KB


Arra lennék kíváncsi hogy mennyi időre lenne szükség hogy pl random kottát kinyomtatom és gond nélkül végig tudnám játszani?


Fél év? év? több ? kevesebb?



2012. dec. 23. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15-20 év, és folyamatos tanulás, és gyakorlás.
2012. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez így biztató XD
2012. dec. 23. 12:05
 3/15 anonim ***** válasza:
mert, mit vártál?:D ha egy év lenne, akkor minden 2.ember zongoraművész lenne, ha ezt csak így pikpakk meg lehetne tanulni
2012. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én nem akarok művész lenni én csaj azt akarom hogy az összes zenét amit szeretek el tudjam játszani xD
2012. dec. 23. 14:01
 5/15 happyday ***** válasza:
15-18 év,hogy könnyűzenét játszhass,az alapokat muszáj megtanulni
2012. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hogy könnyűzenét játszhass, nem kell komolyzenével foglalkoznod, mivel nem abból nő ki a könnyűzene.
2012. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 peterlord ***** válasza:

Nem abból nő ki? Sajnos de.

Kottaolvasás, zeneelmélet, öszhangzattan, stb. és a rengeteg gyakorlás. Én nem veszem el a kedved,nem biztos, hogy kell a 15 év, szerintem elég a 10-12 év is. Feltéve ha fiatal vagy, 8-10 éves, és van napi minimum 30 perced gyakorlásra.

2012. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
de mert mennyi kottaolvasás kell ahhoz, hogy 4akkordot eljátssz? szerinted hány popzenész tudnak egy Mozart szonátát, vagy egy Bach fúgát előadni zongorán? zongorán mégis le tudják kísérni magukat
2012. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

19,5 éves XD

Eddig Synthesia-val "próbáltam" tanulgatni ezeket mondjuk a jobb kezemmel nem volt gondom hamar megjegyeztem őket de a ballal igen és a 2 összehozásával...

van kb 2 song amit viszonylag eltudok játszani

Elfen lied lilium és a Narcissu visual novel ból a lamune songot


De nagyon irritál néha h sokáig kell tanulom és akkor sem tökéletes...


Ami még a bajom hogy itthon van 1 5oktávos szintetizátor és 1-2 zenéhez amit akarok "kevés" 88 key kéne de az meg 70ezer forint minimum és nem állok jól anyagilag XD

2012. dec. 23. 23:08
 10/15 anonim ***** válasza:
az a program többet árt, mint használ, keress egy tanárt, és ő majd tanít neked jó dolgokat
2012. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!