Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanulhatok meg zongoráz...

Hogyan tanulhatok meg zongorázni és gitározni? (tudom értelmetlen bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nagyon szeretnék megtanulni játszani ezeken a hangszereken,de anyagilag nem állunk úgy. Eddig még nem jártam hangszert tanulni.Szerintetek netről meg lehetne tanulni?

2012. nov. 3. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gitározni meg lehet tanulni önmagadtól is, a zongoráról viszont fogalmam sincs.
2012. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kösz
2012. nov. 4. 11:27
 3/18 anonim ***** válasza:
ha van zongorád, gitárod és kitartásod, akkor sok minden lehetséges. viszont egy kis szolfézs ismeret azért nem ártana.
2012. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
0%
Sem zongorázni, sem gitározni nem lehet a netről tanulni! Egy felkészült tanárhoz kell elmenni, és komolyan kell venni a gyakorlást. A gitár sem másabb, mint a zongora.
2012. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ezt-azt elleshetsz, de komoly dolgokra ne számíts netről sem.
2012. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,egyébként énekből jó vagyok és alsóban zenetagozatos voltam.
2012. nov. 4. 17:19
 7/18 anonim ***** válasza:

# 4/6

Yngwie Malmsteen-ről hallottál már? Soha sem járt tanárhoz.

2012. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én nem így hallottam, hol olvastad, hogy nem tanult tanártól?


meg amúgy, még ha nem is tanult volna, még mindig 1millióból 1.

szét kell nézni a youtubeos gitárosok között, egyikmásik milyen borzalmas mondjuk 5-6év után is

2012. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
valaki tanár nélkül is jól fejlődik, valaki nem, de ha nem álltok úgy anyagilag akkor gondolom nincs zongorátok, am am is egy drága mulatság, viszont gitározni olcsóbban meg tudsz tanulni
2012. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ő maga mondta, hogy sohasem járt tanárhoz ;)

De egyébként ez olyan dolog, hogyha egy nagyobb gitárhősnek (pl. EVH, Satriani, Vai ésatöbbi) adsz egy fadarabot amibe hangszedő van téve, és 6 húr ráfeszítve akkor ők azzal is játszanak.

2012. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!