Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiúk! Mi az első gondolatod,...

Fiúk! Mi az első gondolatod, mikor megtudod h egy lány ilyeneket hallgat?

Figyelt kérdés

Linkin park, Porcelain and the tramps, The GazettE, The Grenma, Bring me to horizon, Marilyn Manson, BrokeNCYDE, AFI. Pl ilyesmit mint ez a szám: http://www.youtube.com/watch?v=-Mt2NerHZ6s

És nem divatból,hanem mert szereti. Mit gondolsz arról a lányról?


2009. aug. 23. 20:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem kellene leszólni mindent, bár a GazettE-n kívül nem igazán ismerem a többit (de láttam már pár "szép" hozzászólást a GazettE-re is). Most csak a GazettE-t akarom megvédeni, mert szerintem nagyon szép számai vannak, bár ez ízlés kérdése (aki szidni akarja hallgassa meg pl. a Cassis című számukat, na az egy csodálatos dal). A kérdésre pedig az a véleményem, hogy egy ember azt hallgat amit akar, mert ha mindenki ugyanazt hallgatná, szörnyen unalmas lenne a világ, és persze semelyik új együttesnek esélye sem lenne arra, hogy ismert és népszerű legyen. Eltértem a témától... Szóval a lényeg az, hogy nem kell leszólni a zenéket. És a the GazettE jó!
2010. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%
bmth a best. de From first to last is nagyon jó,meg a Bless the fall,talán a Linkin park meg ilyesmi azok jók. : ) de akkor is a Bring me the horizon meg a Bless the fall a kedveenc.<3 jah egyebkent nem gáz h ilyeneket halgatsz.
2010. ápr. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is hallottam ilyen zenekarról hogy AFI de most belehallgattam és szerintem elég jó! Egy párat le is szedtem youtube-ról! Brokencyde-ot meg hallgattam régebben! :D
2010. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
nekem tök mind1
2010. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
74%

- Linkin park: tucat zene, de nem kimondottan rossz.

- Porcelan and the Tramps (sajnos nem hallottam még róla)

- The gazette: A leg igényesebb banda mind közül, olyan zenei megoldásokat hoztak be, amit ezer más banda koppintott. Ha nincs a the gazette és a dir en grey, akkor nem tartana itt a műfaj. Egyik kedvencem.

- The Grenma: Enyhe kispál és a borz feeling, még jókis banda lehet belőlük ha így haladnak.

- Bring Me the Horizon: Deathcore és metalcore keverék, nekem kifelyezetten bejön, és teljesen igényes ráadásul.

- Marilyn Manson: nincs mit hozzáfűzni, az az ember egy igazi zseni.

- BrokeNCYDE: érdekes, emo, screamo, és techno keverék. Nem rossz, egyediek, lehet rá zúzni :D

- AFI: igen, mesteri, profi zene, nagyon dúrván egyedi megoldásokkal. Nagyon szeretem.



Én nem tudom megállapítani ennyiből a személyiségét meg hogy milyen ember, mert ahoz ismerni kellene, de az látszik hogy ért a zenéhez. Jó, nem mindegyik banda igényes, de nincs olyan ember aki csak olyan számokat képes meghallgatni amiben három perces warr gitár és chapman stick szólók vannak, és végig villámgyors arpeggiok 12húros basszusgitáron.

2010. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%

Első gondolat? Az hogy fasza, mert én is szeretem ezeket :D. Végre egy csaj aki nem ragad le Justin Biebernél meg Brinteynél.


19f

2010. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
a bring me the horizon unalmas, nem egyedi?? KURV-ANYÁTOK!!! BMTH 4EVER!!! <8
2010. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

aranyos :)

én am általában black és death metalt hallgatok,

de a Grenmát imádom a Csongi hangja miatt :D

2010. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!