Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiúk! Mi az első gondolatod,...

Fiúk! Mi az első gondolatod, mikor megtudod h egy lány ilyeneket hallgat?

Figyelt kérdés

Linkin park, Porcelain and the tramps, The GazettE, The Grenma, Bring me to horizon, Marilyn Manson, BrokeNCYDE, AFI. Pl ilyesmit mint ez a szám: http://www.youtube.com/watch?v=-Mt2NerHZ6s

És nem divatból,hanem mert szereti. Mit gondolsz arról a lányról?


2009. aug. 23. 20:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Hogy nem ért a zenéhez. Jó, mondjuk az AFI-ban azért vannak durván egyedi zenei megoldások, de a többi elég semmilyen zene...
2009. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

Én is ilyeneket hallgatok de a barátomnak semmi baja nincs vele.

Meg amúgy is ettől nem leszel rosszabb ember..Sőt!Jó , hogy nem ilyen tinibálványokat szertsz pl:Hannah Montana -.-'

2009. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Thurston ***** válasza:
57%

Első válaszolónak:

Heh. Nem gondoltam, hogy rajtam kívül létezik még valaki, aki látja, hogy az AFI mennyire igényes és profi zenét csinál.


A többi mondjuk tényleg elég jellemtelen és unalmas cucc.

2009. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Thurston ***** válasza:
87%

Másodiknak:

Ja, csak olyanokat, mint az oliszájksz. D:

2009. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az AFI-n kívűl a többi mért olyan semmilyen zene?:O
2009. aug. 23. 20:23
 6/28 Thurston ***** válasza:
71%

Mert nincsen benne semmi egyediség. Mindegyik említett banda olyan zenét játszik, amit ezer más együttes elsütött már, és legtöbben ráadásul jobb kivitelezésben is. Szóval az ötletesség az abszolút nulla, és legtöbbjék zenei tudást illetően sem áll túlságosan a magaslaton.


Mondjuk Oli Sykes tud énekelni, gyakran melegítek be az első albumuk számaival, de a második albumon semmi fejlődést nem mutatott, sőt. És ha valaki visszafelé fejlődik, az szerintem gáz.

2009. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Oh, szóval aki nem pozitívan reagál erre, azt lepontozzuk. Pedig ez mégcsak nem is vélemény ovlt, amit leírt. AKinek van hallása, meg bizonyos tájékozottsága zene terén, az ezt magától is tudja. (AZ, hogy valami sablonos, nem ötletes, az nem szubjektív dolog, hanem tény. Mégha nehéz is elfogadni.)
2009. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

LP, The GazettE, Manson, Maximum the hormone....*.*

Szerintem aranyos csaj lehetsz :)

A Girugamesh-t ismered?^^

2009. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kimondottan ütős felhozatal (a mai divatot figyelembe véve...).
2009. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jók énis ezeket szertem.


a gezette-ra meg ne mondjátok hogy semmilyen vagy sablonos mert sok olyan dolgot hoztak be amit mára koppintottak más bandák;)

2009. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!