Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mit lenne jobb...

Szerintetek mit lenne jobb venni? Elektromos vagy elektro-akusztikus gitárt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 17:09
 1/7 Mathew555 válasza:
Attól függ, mire akarod használni...
2012. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elektromos csak erősítve szól jól, az elektroakusztikussal tudsz simán minden elektromosság nélkül is zenélni, csak azt is ki lehet erősíteni mikrofon nélkül.


Attól függ, mire kell, mit szeretnél vele játszani.

2012. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez stílusfüggő
2012. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem tudom... Előbb utóbb szeretnék felvenni számokat valamelyik studióban... de ahogy belegondoltam, egyre jobban hajlok az elektro-akkusztikusra... mert az elektromoshoz még hangosító is kéne...
2012. szept. 23. 16:26
 5/7 papa777 válasza:

De attól függ mire szeretnéd használni. Én elektromosat ajánlom, mert nem muszáj erősítő. Egy USB s átalakító kábellel rátudod kötni a gépre, és az Ampli Tube 3 nevű programmal tudsz mindenféle erősítős hangzást elérni.

Meg ha felszeretnél venni valamit és a rock számok felé hajlasz akkor mindenképpen elektromosat vegyél.

2012. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen értelmetlen a kérdés.

Még ha azt kérdeznéd, hogy érdemes-e elektro-akusztikust venni akusztikus helyett, de ez így totál hülyeség...

2012. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én elektromosat ajánlom, mert nem muszáj erősítő".


Csak egy USB inteface meg egy számítógép... :)


De mi van, ha csak játszani szeretnél rajta a haverokkal? Viszed magaddal? :)

2012. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!