Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metalt hallgatok, de ezt...

Metalt hallgatok, de ezt szülei megvetik, mit csináljak, mikor számomra ez a zene?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje metal zenét hallgatok, főként Slipknotot, sokáig titokban tartottam szüleim elől, de egyszer meguntam, s elmondtam nekik, akkor nem reagáltak rá különösképpen, de kis idő múlva egyre jobban kiborultam, elkezdték, hogy a "Splisnet" minden tagja beteg, s aki őket hallgatja az is(persze ezt másokra is mondták), aztán anyám többször is magából kiborulva üvöltötte"Hol rontottuk el?", gyakran megkapom tőlük a magamét, hogy szokjak le erről az "idióta" szokásomról, apámat olyan nagy mértékben nem zavarja, ő csak úgy "cseszeget", hogy mindig hibásan mondja ki a bandák nevét, persze ez nem zavar, már csak jót nevetek hülyeségén..de anyám, szinte már nem is tudok normálisan beszélgetni vele, mert mindig elkezdi, hogy ne legyél ilyen, szokj le erről, hol rontottuk el, s még sorolhatnám, ő sose tolerálta a magamfajtákat, vagy azokat akiknek van tetoválása/piercingje, már többször is elmondtam neki, hogy nekem így tetszik, én ilyen akarok lenni, mert számomra a zene a metal, s nem kívánok birka lenni, de ő még mindig csak...

Kérem az idióta, "viccelődő" válaszadók kíméljenek, mivel ez komoly dolog.



2012. aug. 15. 11:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%
hiába pontozol le , a slipknot egy szar és kész
2013. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!