Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metalt hallgatok, de ezt...

Metalt hallgatok, de ezt szülei megvetik, mit csináljak, mikor számomra ez a zene?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje metal zenét hallgatok, főként Slipknotot, sokáig titokban tartottam szüleim elől, de egyszer meguntam, s elmondtam nekik, akkor nem reagáltak rá különösképpen, de kis idő múlva egyre jobban kiborultam, elkezdték, hogy a "Splisnet" minden tagja beteg, s aki őket hallgatja az is(persze ezt másokra is mondták), aztán anyám többször is magából kiborulva üvöltötte"Hol rontottuk el?", gyakran megkapom tőlük a magamét, hogy szokjak le erről az "idióta" szokásomról, apámat olyan nagy mértékben nem zavarja, ő csak úgy "cseszeget", hogy mindig hibásan mondja ki a bandák nevét, persze ez nem zavar, már csak jót nevetek hülyeségén..de anyám, szinte már nem is tudok normálisan beszélgetni vele, mert mindig elkezdi, hogy ne legyél ilyen, szokj le erről, hol rontottuk el, s még sorolhatnám, ő sose tolerálta a magamfajtákat, vagy azokat akiknek van tetoválása/piercingje, már többször is elmondtam neki, hogy nekem így tetszik, én ilyen akarok lenni, mert számomra a zene a metal, s nem kívánok birka lenni, de ő még mindig csak...

Kérem az idióta, "viccelődő" válaszadók kíméljenek, mivel ez komoly dolog.



2012. aug. 15. 11:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
91%
Jó neked, Corvinuson siralmas az arány.
2012. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Na majd idéntől barátnőm megy élelmiszermérnökire, majd ő jvít rajta ;)
2012. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
91%
Én a szüleimtől örököltem a zenei izlésemet, úgyhogy szerencsés vagyok és nincs ezzel gond. Mondjuk nem is értem miért érdekli őt ennyire hogy te mit hallgatsz, bíznia kéne benned annyira, hogy tudja nem lesz rád rossz hatással. Furcsa ez nekem, mert mi még a Burzum-ot is együtt hallgatjuk a családdal:D Ne stresszelj ezen annyit szerintem mindenki jobban jár és nyugi ha kitartó vagy anyukád majd csak belenyugszik.:) 19/L
2012. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 chrishu ***** válasza:
100%
Mutass meg anyudnak egy folk metál számot! Akkor megtudja, hogy a metál nem csak üvöltés
2012. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
én amit eddig hallottam folk metált, 90%-ban üvöltözős... inkább old school heavy metalt, pl. Saxon, Judas Priest, Grim Reaper, Pokolgép, Lady Macbeth, Missió és társai! :) Bár abban is torzított gitár van, szóval előre mondom, az is sok lesz nekik...
2012. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ha ezt szereted, akkor állj ellen a nyomásnak és legyél önmagad.
2012. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Istenem micsoda szülők vannak!

Jól van mondjuk az én anyám is gyűlöli a metált, de elfogadja, hogy ez nekem tetszik és hogy én ezt hallgatom. Én inkább a Lordit szeretem már ha a beöltözős metálnál tartunk a kérdés miatt most először hallgattam meg egy slipknot számot, hát... akinek tetszik az hallgassa, megjegyzem az énekhang benne nulla. De ha már itt tartunk mutass anyádnak egy rádiós listát milyen számokat játszanak és fordítsd le a szövegeket magyarra Mennyire meg fog lepődni a mai úgymond divatos zene milyen háromszögben mozog (pia,szex, buli).

Vagy mutass neki egy Flour számot és mindjárt visszasírja a metált.

2012. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy látom, sokan ajánlgatják, hogy mutass valami "még rosszabbat", de szerintem ilyen nincs :) A szüleim attól is rosszul voltak, amikor tizenévesen csövespánk nótákat hallgattam otthon, később attól is, amikor hardcore-t hallgattam, de érdekes módon tizenpár év elteltével hasonló mértékben irtóznak attól is, hogy goát hallgatok :D Igaz, már legalább nem együtt lakunk, de ha beülnek mellém a kocsiba, szinte sírva könyörögnek, hogy ne legyen zene :)) És szerintem nem tudnék nekik olyan borzalmat mutatni, ami után azt mondanák, hogy mégis csak jó az, amit én hallgatok.

De hát ez van, nem kell ennek ekkora feneket keríteni, viszont az tény és való, hogy oda kéne rá figyelni, hogy ne zavard őket a zenehallgatással. Nekik ez nem élvezet, érthető, ha szóvá teszik. Ha ezen kívül kritizálják, amit hallgatsz, azzal meg nem kell foglalkozni, egyik füleden be, a másikon ki. Ízlésről vitatkozni az egyik legfeleslegesebb dolog a világon.

2012. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

nekem szerencsére a szüleim utálják a rockzenéket , de a tesóm meg engem csesztet , hogy " Mekkora egy nyomi vagy" csak azért mert a diszkózenéket imádom . De a rockzene tényleg divat tényleg sátánista , csak ijen 17 évrs fiúk hallgattyák. A diszkózene meg kiráj azt mindenki szereti aki meg nem az szerintem hüje.

Oszt ennyi!

2012. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

anyás , ez a fos slipknot.....

Öld meg magad!!!!! Ilyen szart mint aslipknot ne hallgass!!!

2013. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!