Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket is idegesít, ha...

Titeket is idegesít, ha valaki azt mondja, hogy ő mindenféle zenét szeret?

Figyelt kérdés
?__?

2012. aug. 6. 14:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Abból is van 1, max 2 amit meghallgatok, de csak ritkán.
2012. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát én is ezt mondom , és nem érdekel , hogy idegesít valakit (ugyanis nem értem miért) de a kedvedért leírom , hogy kb. miket hallgatok , hogy belásd létezik ilyen és joggal állítja az illető azt , ha azt mondja mindenféle zenét szeret. Nah akkor egy párat kiemelek a különböző stílusokból: Guns 'n Roses , AC/DC , Red hot chilli peppers , Eminem , DMX , Scooter , Kalkbrenner , Adele , Ennio Morricone ezenkívül imádom a '90-es eurodance-eket ( La Bouche , Masterboy , Mr.President , E-rotic ) szeretek sok filmzenét , néha hallgatok komoly zenét is. Nos ez a kavalkád egyesek számára biztos furcsa lehet , de abszolút hangulatfüggő , hogy mit hallgatok van amikor 1 hónapig csak rock-ot , utána 2 hónapig disco-t stb. Ami jó az jó , nem a stílusától függ , a jót meg szívesen veszi az ember mindenből. Remélem ezután nem leszel olyan ideges :D
2012. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát ezek borzalmasak
2012. aug. 19. 09:59
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Végül is csak a világon mindenütt ismerik és elismerik , szerintem a hozzáállásod a borzalmas , te miket hallgatsz ?! Én is szívesen lesza**ozom , azt a legkönnyebb(szerintem nem kéne nagyon megjátszanom hozzá magam)
2012. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja bocs , rosszul írtam , nem miket szeretsz , hanem mit szeretsz , mert nálad köztudottan csak egyféle jöhet szóba. Szóval? Elfogadom , ha azt mondod valamire , hogy rossz , csak az illik tudni megindokolni egy egybefüggő szövegben vagy az nem megy? :\
2012. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
neked úgyis túl mély
2012. aug. 21. 07:43
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Aztaku**a :O , azért vállalhatnád ba**od
2012. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező! te véleményeket kérdeztél, hogy kit zavar, és kit nem. ha valaki véleményeket kérdez, nem illik lepontozni azt, aki nem ért egyet a kérdezővel.

amúgy engem nem zavar, mert én is sokmindent szeretek. szeretem a rockot, a poprockot, a popot, akusztikusat, az elektronikusat stb. de attól még van egyéniségem. ez nem azon múlik, hogy valaki egyéni akar lenni...ha valami tetszik valakinek, azt nem az illető dönti el. az így van ÉS KÉSZ. ha pl. neked tetszik a rock akkor nem azért tetszik mert te az akarod, azért mert csak, mert neked az jön be, te azt szereted. ennyi :)

2012. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!