Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket nem idegesít, hogyha...

Titeket nem idegesít, hogyha egy lány pattanásos, akkor elvárják tőlük, hogy mindenféle korrektorral, alapozóval, púderrel kenje magát, de egy fiú viszont nem csinál semmit vele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak fiúk, akik csinálnak, úgyanúgy használnak fiúk is korrektort.

Amúgy jó esetben nem azért sminkelsz, mert elvárják, hanem azért, mert magadnak úgy tetszel. Ha nem akarsz sminkelni, akkor nem sminkelsz, ennyi. Sz@rd le, hogy szerinted mit várnak, mindenkinek úgyse tudsz megfelelni, magadnak felelj meg.

Amúgy a pasik többségét nem érdekli a pattanás, múló dolognak tartja, és a fiúk egy lánynál sokkal inkább nézik az összképet, mint azt, hogy van-e rajtad pár pattanás. Tudom, hidd el, nagyon pattanásos voltam még nem rég.

2010. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Az én fiam még arcpakolást is tett magára, és rendszeresen eljárt kozmetikushoz arcradírozatásra. Reszelgette a körmeit, szolizott, gyúrni járt. Többet piperkézte magát, mint egy nő. Saját maga vasalta ki a gönceit, mert én nem tudtam olyan tökéletesere, mint őurasága.

Úgy illatozott, mint a májusi oragona, mindig megvolt neki a legújabb férfi parfüm.

Voltak is női, mint a tenger. Mára egy maradt. Remélem egy napon a menyem lesz ez a kedves leány.

2010. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%

Engem mind fiúnál, mind lánynál az idegesít, ha annyira igénytelen, hogy egy gőzölés után sterilen kinyomkodja magának a pattanásait, vagy netán elmenjen és megcsináltassa ezt egy kozmetikussal!!!!

Sok igénytelen...

2010. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!