Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen az a glam-metal? Mit...

Milyen az a glam-metal? Mit nevezünk annak?

Figyelt kérdés
Linkelnétek zenéket, mondanátok zenekarokat? Mert én ezt nem vágom, a metal sok fajtájáról hallottam már de erről még csak ma...

2012. júl. 25. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sok Metált hallgatok,de ebben én sem vagyok otthon.Ha jól tudom,akkor ez valami régiesebb stílusú,de lehet,hogy hülyeséget beszélek.

Itt találsz rengeteg glam-Metál együttest: [link]

2012. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. júl. 26. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a Glam metál eléggé feltűnő,kicsit nőies,extravagáns dolog.

hedonista zeneszövegek, a téma gyakran a szex, a szesz és a kábítószer.

KISS, Quiet Riot, Mötley Crüe, Poison, RATT, Pretty Boy Floyd, Dokken, Cinderella, Tigertailz, Europe, Hanoi Rocks, Danger Danger, Def Leppard, Van Halen, Twisted Sister, Whitesnake, Guns N’ Roses, Bon Jovi.

2012. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző-Így már érthető :)
2012. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Crashdiet, Dirty Penny, Salems Lott, Wildstreet, Reckless Love, Midnight Eve, Baby Jane stb.

Glam - SZERINTEM azért glam (glamour), mert olyan mint a '80-as évek metál zenéje. :D

2015. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!