Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitárosok szerintetek?

Basszusgitárosok szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen szinten vagyok ha a kovetkezőket tudom játszani:


Slipknot-Left Behind Before I Forget

Duality Spit it Out

Sic Dead Memories Wait and Bleed


Korn- Blind Clown, Y all wanna single, Shoots and Ladders


ezek azok a számok amiket gyakran játszom s amik bonyulultabbak



2012. júl. 23. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez szar megközelítés, hogy mit tudsz játszani, mert nem látjuk/halljuk, hogy hogyan. tegyél fel videót, és úgy tudunk mondani véleményt
2012. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocsbocs értem,tényleg szarul fogalmaztam, hát videót később teszek fel,de én csak arra lettem volna kiváncsi,hogy legalább vagyoke egy haladó szinten, ezeket a szamokat játszom annyira hogy szinte tökéletesnek lehessen mondani , úgy kb 90%osan játszom ezeket,a hibáim csak annyik hogy párszor egy hanggal arréb nyúlok,de viszont bocsánat meg1x a rossz fogalmazásert. :)
2012. júl. 23. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:
de akkorsem lehet így véleményt mondani, az, hogy te 90%-osnak érzed, az nem jelenti azt, hogy úgy is van :D ne vedd magadra, de sok kezdőnél, főleg akik egyedül tanulnak, észre sem vesznek fontos hibákat, pl pontatlanság, vagy értelmezhetetlen hangsúlyok, vagy bármi más, ezért mondom, hogy videóval tudunk értékelni.
2012. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
haver en mar 1 éve mindjárt hogy tanárhoz járok, ő azt mondja h jól fejlődök s kevés a hibám, csak szégyelltem megkérdezni h mondhatome magamat bár haladó szintünek.
2012. júl. 23. 17:28
 5/12 anonim ***** válasza:

jaa, hát

ha jó a tanár, és azt mondja, hogy jól játszod, mondjuk ezeket, akkor jó. én már azt is haladó szintűnek tekintem, aki 4hangot jól tud előadni :D ugye sok stílushoz nem is kell ennél több.. más meg lehet Red Hot Chili számokat tanul, de szarul..szóval ha jó tanárod van, és szerinte jó, akkor nagy gond nem lehet :D

2012. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én is csak kicsit több mint egy éve tanulok persze csak magamtól basszuson.

gondolom te a legnagyobb kedvenceidtől játszol, én is szívesen játszanék primust, de az nekem még nehéz, egy számot tudok az a legkönnyebb, meg egyet félig tudok, éppen ezért tanulok a rush-tól, én ezt a zenekart tudom úgy igazán ajánlani ha nem csak 2-3 hangot akarsz játszani, és a technikádat is fejleszteni akarod, szerintem említsd meg a Rush-t a basszgitár tanárodnak, mert 100% h ismeri:D, persze nem olyan zúzda mint amiket írtál, de legalább olyan gyors és 5ször olyan dallamos

2012. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ismerem azokat, csak nem annyira szeretem, de viszont ird be azt h left behind na annak van 1 fasza introja , vagy a spit it out az a szam 1 nemvalami konnyu groovval rendelkezik
2012. júl. 24. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:

beírtam, meghallgattam, nem tudom h a primust ismered-e de ezt a kettőt nézd végig:

pl

http://www.youtube.com/watch?v=pm-K5B9eGNs

http://www.youtube.com/watch?v=TuNvK4ofQ88

2012. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alaque ***** válasza:
Nem néztem meg a videókat. Azok alapján, amiket írtál, zenész szemmel egysíkúnak mondanám. Attól még lehetsz ügyes, technikás, persze. De én mindig a változatosságra törekszem. Black metáltól kezdve punkon át bluesig mindenfélét tudok gitározni és basszusgitározni. A hátulütője, hogy a legtöbben nem vagyok kiemelkedő. De az életem háromnegyede még előttem áll, úgyhogy fejlesztem magamat bőszen. Javaslom neked is a változatosságot. Mint mondják, gyönyörködtet. :)
2012. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!